VŠPJ, UTB

90
16.7.20 13:54

VŠPJ, UTB

Ahojte, holky,
sestřenka byla přijata na VŠPJ a UTB - obor Všeobecná zdravotní sestra.
Její rodiče nejsou nadšení ani z jedné varianty, řídí se hodně tím, co říkají druzí. Obě školy údajně nemají dobrou pověst.
Já sama za sebe mohu říct, že i na MUNI bylo pár studentů v mém oboru, kteří školu celkem flákali. Ačkoliv má MUNI zřejmě lepší pověst než výše uvedené školy, nemusí to nutně znamenat, že na UTB a VŠPJ studují samí hlupáci, kteří chtějí titul zadarmo.
Tohle jsem jí i řekla. Bydlí v Brně, takže na obou školách bude zřejmě na kolejích.
Proto by mě zajímalo, jestli jste buď na VŠPJ, nebo UTB studovali. Nejlépe obor Všeobecná zdravotní sestra prezenční formy a pro jakou z nich byste se rozhodli.
Děkuji předem za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1772
16.7.20 15:06

Ahoj, já mám vystudovanou UTB a titul zadarmo rozhodně není. Navíc jako univerzita se v posledních letech objevuje na předních příčkách v kvalitě výuky. Jen nemá dlouhou historii, což jí z nějakého důvodu spíše škodí. Fakulta humanitních studií, na kterou se kamaradka dostala má tuším 13 let. Výhodou je zcela nová budova, ve které fakulta teď je, takže studenti tam mají pěkné zázemí. Byla dokončena přímo pro potřeby fakulty přede 2 lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
17.7.20 00:00
@lenka_ píše:
Ahoj, já mám vystudovanou UTB a titul zadarmo rozhodně není. Navíc jako univerzita se v posledních letech objevuje na předních příčkách v kvalitě výuky. Jen nemá dlouhou historii, což jí z nějakého důvodu spíše škodí. Fakulta humanitních studií, na kterou se kamaradka dostala má tuším 13 let. Výhodou je zcela nová budova, ve které fakulta teď je, takže studenti tam mají pěkné zázemí. Byla dokončena přímo pro potřeby fakulty přede 2 lety.

Já pořád říkám, že záleží na konkrétním studentovi. :D
A fakt, že je univerzita mladá ještě neznamená, že tam mají studenti vše jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
19.7.20 11:56

Ahojky, já jsem studovala na Univerzitě Karlově, ZČU i UTB. Opravdu není UTB proti ostatním jmenovaným horší. Jen Brňaci jsou proti této škole často predpojatí. Holt konkurence :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
19.7.20 13:37
@Joannka1 píše:
Ahojky, já jsem studovala na Univerzitě Karlově, ZČU i UTB. Opravdu není UTB proti ostatním jmenovaným horší. Jen Brňaci jsou proti této škole často predpojatí. Holt konkurence :)
:) :) :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama