Vstřebání antikoncepce

Anonymní
1.8.21 10:37

Vstrebani antikoncepce

Ahoj. Mam dotaz. Byli jsme tyden na dovolene a vzdy vecer nejake pivo a panaky probehly. Jeden vecer mi to nesedlo a zvracela jsem a me jde o to, ze kdyz antikoncepci beru pravidelně v pul 8 vecer a zvracela jsem kolem pul 12, jestli se mi antikoncepce vstrebala. Samozrejme sex jsme s partnerem meli hned rano.
Za 6 dni od te noci, kdy jsem zvracela, jsem dostala menstruaci, ktera byla ocekavana.
Myslite, ze je sance, ze jsem otehotnela?
Na gynekologii jsem objednana na preventivni prohlidku, tak uvidime, co se tam zjisti, ale chci byt trochu uklidnena od Vas. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
535
1.8.21 10:45

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18054
1.8.21 10:45

Ne, nejsi těhotná. A i kdyby teda se ta pilulka nevstřebala, tak jedna vynechaná na konci cyklu fakt nezpůsobí to, že najednou během pár hodin dozraje a uvolní se vajíčko.

A teda pokud to zvracení bylo z přemíry alkoholu, tak by si svoje pití měla začít daleko víc kontorlovat.

Jinak alkohol neruší účinnek antikoncepce, ale zvyšuej zátěž na játra, která musí metabolizvoat HA a ještě k tomu je ničí alkohol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 10:51

@Ou diky. To zvraceni bylo i z jidla, nesedl mi obed, byli jsme v restauraci a meli jsme kureci maso s ananasem a zeleninou s ryzi. Cele odpoledne a vecer jsem mela zvlastni pocit a vecer jsem mela 2 piva a 2 panaky a nesedlo mi to. Ono kombinace masa se sladkym ovocem neni buhvi co :D ale v jidelaku ananas napsany nebyl, jinak bych si to nedala.
Jinak po zbytek roku si dam maximalne 1 pivo za ctvrt roku, moc nepiju. Takze toto bylo vyjimecne.
Dekuji za tvou odpoved

• Citovat
  • Nahlásit
743
1.8.21 10:54

@Ou myslím že není třeba tady zakladatelku obviňovat z alkoholismu..jednou za čas ještě ke všemu na dovolené není nic hrozného..a nemuselo to být z množství ale třeba to bylo kombinaci.. :roll: mě se někdy udělá soufl už po prvním drinku, prostě to nesedne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
1.8.21 10:57

Léky se většinou vstřebají do 30minut pokud to nejsou nějaký spešl dlouhouvolňovací kapsle,… jinak pokud jsi dostala menstruaci, normální a v termínu, tak fakt těhotná nejsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
1.8.21 10:58
@Ou píše:A teda pokud to zvracení bylo z přemíry alkoholu, tak by si svoje pití měla začít daleko víc kontorlovat.

V tom případě mam velkej problém :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
1.8.21 11:01
@Anonymní píše:
Ahoj. Mam dotaz. Byli jsme tyden na dovolene a vzdy vecer nejake pivo a panaky probehly. Jeden vecer mi to nesedlo a zvracela jsem a me jde o to, ze kdyz antikoncepci beru pravidelně v pul 8 vecer a zvracela jsem kolem pul 12, jestli se mi antikoncepce vstrebala. Samozrejme sex jsme s partnerem meli hned rano.
Za 6 dni od te noci, kdy jsem zvracela, jsem dostala menstruaci, ktera byla ocekavana.
Myslite, ze je sance, ze jsem otehotnela?
Na gynekologii jsem objednana na preventivni prohlidku, tak uvidime, co se tam zjisti, ale chci byt trochu uklidnena od Vas. Diky

Pokud bereš delší dobu, tak těhotná nebudeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat