Vtech deluxe silnice pro děti - pro jak staré dítě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika0912
Stálice 94 příspěvků 26.11.18 09:00
Vtech deluxe silnice

Dobrý den, mám dotaz ohledně silnice od značky vtech. Kdo ji má doma, hraje (hrálo) si s ní vaše roční dítko? Je právě určená dětem od 1 roka. Zvažujeme jestli ji malýmu koupit nebo raději ještě rok počkat. Na začátku prosince mu bude rok, ale nevím, jestli by po silnici jezdil a spíš ho nebavilo silnici bourat. Autíčka malýho berou, takže ty k vánocům dostane, ale ta silnice není zase úplně levná a aby se tady pak válela, takže jestli ji někdo kupoval ročnímu dítěti, budu ráda za vaše názory ;)

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 26.11.18 09:07

Borit ti ji bude i za rok :lol: ale já bych ji koupila, mladší si v tomhle veku šoupal vláčky po kolejích staršího, takže proč ne i auta

tiny_girl
Kecalka 376 příspěvků 26.11.18 10:33

Já teď pro 1,5 ročního klučíka kupovala od Vtech to velké hasičské auto jsou u toho malý hasiči, malý policajti a malý letadlo a tyhle zmenšeniny mluví v čj tak už se těším na reakci :cert: Když se mu to bude líbit koupím k tomu určitě k narozkám i tu dráhu :pankac:

Monika0912
Stálice 94 příspěvků 26.11.18 11:38
@tiny_girl píše:
Já teď pro 1,5 ročního klučíka kupovala od Vtech to velké hasičské auto jsou u toho malý hasiči, malý policajti a malý letadlo a tyhle zmenšeniny mluví v čj tak už se těším na reakci :cert: Když se mu to bude líbit koupím k tomu určitě k narozkám i tu dráhu :pankac:

Mě se hrozně líbí letiště, policejní a hasičská stanice, ale s tím počkáme třeba na příští rok, takže zatím máme koupených 6 malých autíček, je tam právě, policejní, hasičské a záchranářské autíčko a pak bagr, traktor, buldozer. My teda kupovali to veliký letadlo a uvnitř je zase malý letadýlko. Malý má rád auta co vydávají jakýkoliv zvuk a líbí se mi že jsou zároveň naučné, akorát teda ty ceny od vtech jsou docela vyšší, ale zase to mají fakt hezky udělaný.

Monika0912
Stálice 94 příspěvků 26.11.18 11:41
@Tichošlápek píše:
Borit ti ji bude i za rok :lol: ale já bych ji koupila, mladší si v tomhle veku šoupal vláčky po kolejích staršího, takže proč ne i auta

Tak nakonec jsem ji teda objednala, máme ještě 5letou holčičku, takže věřím, že ta si taky vyhraje :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >