Vy a karty

8
9.2.21 20:57

Vy a karty

Ahojte,
Zajimal by me Vas nazor na vyklad tarotovych karet, jestli se nekomu opravdu vyplnilo vse, co bylo receno kartarkou =).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
9.2.21 21:25

Mně ano. Ale určitě záleží na osobě, která karty vykládá. Za můj život už mi vykládalo spousta lidí, ale teď jsem konečně našla paní, která má opravdu dar, a co řekla, to se splnilo, ač to někdy vypadalo neuskutečnitelně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16488
9.2.21 21:28
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:37

Já vykládám (pro zábavu), prý to vychází. Ale když jsem vykládala sobě, tak to bylo takové zastřené - ale zpětně to vždycky dávalo smysl, to jo. Vždycky záleží na úhlu pohledu, takže ono to vyjde vždycky tak jako tak. :lol: Teď už si pár let nevykládám, nějak to nepotřebuji, přátelům jen na silvestra/nový rok - taky jako součást zábavy… Ale teda od druhého bych si vyložit nedala nikdy (kvůli tomu jsem se to i v té pubertě učila :lol:).

• Citovat
  • Nahlásit
7949
9.2.21 21:55

@japato „dar“ rozumej jako, ze je zkusena v odhadu lidi a zrovna u tebe se ji to podarilo trefit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
15.2.21 20:09

Já jsem nedávno našla na internetu kartařku tak jsem to zkusila poslala jsem ji 300 konkrétní otázka byla na těhotenství napsala mi že se nemusím obávat že karty mi ukazují těhotenství do roka…nedalo mi to a zkusila jsem opět další stejná otázka a úplně stejná odpověď…no a před týdnem jsem zkusila ještě jednu a taky úplně stejná odpověď jen přidala k tomu že budu mít rizikové těhotenství ale že vše dobře dopadne že bude miminko zdravé.. A že budu mít 2 dětí v životě… Když jsem poprvé oslovila kartařku a napsala ji moc jsem nám to nevěřila ale když mi napsali 3 a všechny stejně už začínám věřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
16.2.21 10:48

@Petulinka28 mě taky dvě kartářky předpověděly stejnou budoucnost a nic z toho se nevyplnilo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat