Vybavení pokoje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.1.22 15:33

Vybavení pokoje

Kdy jste začali připravovat / zařizovat dětský pokoj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
372
5.1.22 15:53

Ve dvou letech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
XLe
34
5.1.22 15:54

My měli připravený dětský pokojík před první, cca měsíc před narozením. Ale jen nějakou skříň, stůl, přebalovací podložku, velkou postel a výzdobu na stěnách. V ložnici místo na postýlku nemáme. Dětskou postýlku jsme chtěli zmontovat dva týdny před TP a to již teda manžel musel zvládnout sám, malá již byla na světě :lol:
Od dvou měsíců tam již spinkala sama a v cca roce jsme odstranili stůl s přebalovací podložkou a nahradili dětským stolečkem s židličkami a nízkým regálem na hračky.
Teď před druhou jsem přeskládala dcerce pokojík již 3 měsíce předem, aby si zvykla, ale opět je tam postýlka zatím jen rozmontovaná u stěny. Po zkušenosti z posledně ji asi složíme trochu dřív, ale TP mám až za 7 týdnů tak času dost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
5.1.22 16:13

Zařídili jsme ho když se dostavel..což bylo 14 dní po porodu.mame tam postylku, velkou postel, přebalovací pult skříň komodu a nějaké policky…jinak tam kde sme bydleli jsem měla košík na mimco u postele ve kterém malá spala až do přestěhování což bylo měsíc po porodu. V pokojíku spinká spokojeně celou noc od prvního dne…prvních pár dní jsem tam spala s ní…teď už si jen necháváme otevřené dveře abysme ji kdyžtak slyšeli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
5.1.22 16:20

Ve dvou letech…

první to byl „máma+mimi“ pokoj - potom se předělal na plně vybaven dětský pokoj. Dříve jim to bylo stejně fuk, na kterém koberci si hrajou a byli vlastně všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
5.1.22 16:29

Malá má půl roku a zatím pokoj nemá, protože rekonstrukce. Počítám ale že minimálně do roku stejně žádný nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7067
5.1.22 16:33

:lol: v tomhle jsem exot.. při 13letém snažení, žádosti o adopci a rekonstruci domu už jsme ten pokojík prostě udělali i vybavili ;) já tam dala i plyšáky a postýlku, no magor, ale snažilky mne pochopí… Ospod to při kontrole ocenil a do pár měsíců nebyla potřeba postýlka jedna, nýbrž dvě, páč uznali, že zvládnem i dvojčata :lol: ještě že ten pokojík byl z bývalé garáže a měřil 6,5×4 metry, tak se fakt vlezly velmi pohodlně i se mnou :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27278
5.1.22 16:34

Záleží jak je to myšleno. Jakože postýlku, prebalovak apod sem měla vždy tak měsíc před porodem, ale samostatný komplet pokoj dostal nejstarší syn az někdy kolem 3 let, když sme se přestěhovali do většího bytu. Mladší k němu šel v roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
5.1.22 20:05

Jakože skříň, poličky, přebalovací pult, postýlku, výmalbu a koberec jsme zařizovali kolem 32tt
Pak už tam jen koupím postel a nějaký regál na hračky, počítám tak po tom roce, roce a půl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.1.22 22:05

Chtěl jsem hned jak jsme se dozvedeli o tehotenstvi. Vydrzel jsem do 1. Screeningu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20874
7.1.22 16:30

Nejprve herna, později ve dvou a více letech i spaní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu