Výběr kočárku, rada

7
6.9.21 13:26

Výběr kočárku, rada

Dobrý den, poradíte mi s výběrem kočárku.? Chtěla bych vysoký ty nízké se mi nelíbí.. :) a aby měl velkou korbičku. Nejlépe do 15tis. Moc se ještě nevyznám v těch rozměrech, tak nevím jakou výšku mám hledat ani jakou délku korbičky.. spíše do města, takže nepotřebujeme vyloženě terénní.
předem děkuji.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9739
6.9.21 13:33

Zajdi si do prodejny s kočárky a tam si je přímo osahej. Tvoje nejlepší co můžeš udělat, než hledat jen na netu a dávat na nějaké rady tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14718
6.9.21 14:02

Zasadni je u kocarku podvozek.
Kola, odpruzeni, skladani, hmotnost, typ brzdy, bytelnost zpracovani, rukojet.
Tohle je zasadni.
Pak bych koukala na sportak - polohovani, velikost, hmotnost, striska.
A az pak na korbu - bezne mimino se ti vejde do vsech.
Bez se mrknout do te prodejny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.9.21 17:41

Určitě kočárky odzkouším.. jen by se hodilo inspirace. :) a vlastní zkušenosti, Ale děkuji :) :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
6.9.21 22:42

Já bych ti ze zkušenosti poradila koupit si zvlášť hluboký a pak přímo sporťák. Ty z kombinace jsou menší, těžší a při skládání musíš sundat korbu a pak složit podvozek. U sporťáku ho jen složíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14718
6.9.21 22:44
@Ladein píše:
Já bych ti ze zkušenosti poradila koupit si zvlášť hluboký a pak přímo sporťák. Ty z kombinace jsou menší, těžší a při skládání musíš sundat korbu a pak složit podvozek. U sporťáku ho jen složíš.

Sportaky, co se skladaji cele najednou, mivaji taky k dokoupeni korbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
7.9.21 11:41

Fakt je nejlepší se zajít podívat, odzkoušet co se nabízí a teprve pak hledat, protože aspoň si třeba uděláš představu o tom, co vlastně hledáš :-) My jsme třeba vybrali Easywalker Rudey, má dostatečně prostornou korbičku (budeme mít listopadové miminko), je lehký, dobře skladný, dobře se s ním manipuluje a myslím, že i tak akorát vysoký. Taky jej máme do města, ale měl by zvládnout i lehčí terén. A nechtěla jsem nafukovací kolečka. Ještě jsme zvažovali EW Harvey 3, ale tam se mi nelíbily ty výškové adaptéry, na které se to dává, aby to bylo vyšší, přišlo mi, že je pak méně stabilní. Tak třeba ti to pomůže :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.21 16:18

Liberta

Já jsem si vydupala -a to doslova -před všemi příbuznými Libertu červenou koženkovou po bráškovi- ve vnitř přes 80 cm a když se kouknete kolik stojí na bazarech dojde vám proč…v lázních sem byla za hvězdu,( slyšela to i babí která chtěla původně koupit nový ) v tom stavu co máme mi za něj slibovali i 17000 na ruku když jim ho dám hned… nedám ještě bude snad pro další…a ještě mám nějaký jako z manzestr látky,89 cm u vnitř trojkombinaci, užijete dlouho…odpadne vám x sedaček a všeho kolem, kolečka pohodlná, jen auto holt musí být větší…kaslete na značky…a kamarádky…ty se v těch pidi tísnit nebudou… :srdce: přeju dobrou volbu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.9.21 17:22

@Ladein my nejsme pojízdní, takže váhu a velikost při skládání moc neřeším.. :) a když jednou za čas jedem autem, tak myslím že se to párkrát zvládne.. proto bych ráda velký a s kterým se dobře a snadno jede.. často tedy chodíme do města a jsme Procházkový.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat