Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Zdravím, vybíráme postýlku pro miminko a uvažuji nad značkou Klups a nebo Scarlett.
Doporučíte s jakou postýlkou jste spokojené?
Nechceme investovat nesmyslné peníze.
Měla jsem nějaký levný model od Scarlett, teď mám tu nevjíc obyč z Ikea a bohatě to stačilo.
@New27 z bazaru za 300 Kč
miminu je úplně jedno, že není nová ![]()
Rozhodně nedoporučuji Klups, strašný šunt!
Jinak si myslím, že je to vcelku jedno. Hlavně, aby byla bytelná, a pak záleží na Vás - počet poloh, vyndávací šprušle, posuvná bočnice.. My jsme podědili obyč. Ikeu a je perfektní.
Bazar za 500.
Stejne pak spali s nami.
Jeste co jsem vyuzila byla pujcena ta na koleckach, co ji maji v porodnici. Na denni spani prvni 2 mesice super
Zrovna postýlku bych vybrala nejdříve nějakou levnou a klidne z druhe ruky. On až čas ukáže, jaké spací návyky bude dítě upřednostňovat. Dcera třeba musí mít cestovní, protože v noci ze spaní dělá psí kusy a v normální postýlce se se bouchala a celkově se jí tam nelíbilo tolik.
Koupila jsem obyč postýlku za 500 od známé.
Hlavní faktor pro mě byla: stahovací bočnice a 3 polohy roštu. Abych si nezničila záda.
Syn se v ní naspal hodně. Dcera v ní ležela všehovšudy tak 3×. Jenom si tam tak cvičně měním povlečení, které akorát chytá prach.
Kamarádka si tak nakoupila luxusní dětskou postýlku, nechala ušít veškeré ty blbinky kolem - mantinely, polštářky, výzdobu… A děcko tam nechtělo spát
Postýlka je opravdu to poslední za co bych utrácela velké peníze.
My máme kombinovanou
Postýlky, přebalovak,3 výšky roštu
Pak se z ní udělá postel a komoda
Vyndavá i šprucle a v případě potřeby postel i postýlka.
![]()
nevim:. Potřebuju mít všechno po ruce a nemusela jsem kupovat další kus nábytku plus na pár chvil vyřešeno s velkou postelí.