Výběr šatů pro svědkyni

Anonymní
24.8.21 07:14

Výběr šatů pro svědkyni

Maminky prosím o radu. Mám vybrané šaty a budu svědkyně na církevní svatbě, konat se bude venku v parku. Jsou ale s flitry a já se nyní dočetla, že blýskavé jsou pro svědkyni nevhodné. Mám rychle kouknout po jiných?

Příspěvek upraven 24.08.21 v 07:18

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15257
24.8.21 07:17

Zeptej se nevěsty. Mě osobně by vůbec nevadily. Jsou moc hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
24.8.21 07:23

Kolik mas roku? Me prijdou jak pro zeny 50+. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 07:26
  • Citovat
  • Nahlásit
169
24.8.21 07:30

Me prijdou vhodne. Ramena mate zahalená. A ze se bliskaji? To by tedy me jako neveste nevadilo.
:) doladit detaily at to zase neni moc a uzijte si svatbu :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 07:34

@KSŠO moc děkuji, má být chladno, tak planuji vzit přes ně jednobarvený šál, asi růžový, tak to zmírní. Byla jsem z nich natěšená, nevěsta je viděla a nemá s nimi problém, mám je od ní schválené. Ale teď jsem hodně nervozní, abych neudělala fopa, že se blýskají abych nestrhávala pozornost šatama a někdo z hostů to třeba neřešil..

• Citovat
  • Nahlásit
447
24.8.21 07:35

Vhodné délkou a zakrytými rameny jsou, ale zbytečně ti přidávají léta. To by si nevzala ani moje mamka a to je ročník 69. Ani na té modelce nejsou lichotivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
24.8.21 07:48

Mě nepřijdou, že by ji dělali starší. Mě se líbí a to mám úplně jiný styl. Já bych si je vzala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2275
24.8.21 07:52

Nevěsta souhlasí. Jsou hezké. Cítíš se v nich nejspíš dobře, když sis je vybrala. Směle do toho! :palec: Užij si to…a vždycky se najde nějaký brbla a kritik, tomu se nevyhneš, to prostě na svatbách bývá. A vsadím se, že se bude mluvit o něčem jiném než jsou tvé šaty ;). Dej nám sem pak vědět, jaká byla svatba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5182
24.8.21 07:56
@Malineka píše:
Vhodné délkou a zakrytými rameny jsou, ale zbytečně ti přidávají léta. To by si nevzala ani moje mamka a to je ročník 69. Ani na té modelce nejsou lichotivé.

No, já jsem o rok starší než tvoje maminka a klidně bych si je vzala. Vůbec mi nepřijde, že by se nehodil na svatbu do kostela a jsou naprosto vhodné pro ženu nad 30. Nechápu, čím by měly „postaršovat“.
Jsou vkusné, decentní, elegantní a přitom velmi ženské.
Kabelku určitě psaníčko, nejlépe v barvě šatů nebo šálu nebo bot.
Za mě dobrá volba!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
24.8.21 08:05

Libi se mi, jsou vkusne a povazuju je za vhodne prilezitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78187
24.8.21 08:09

Me osobne se nelibi, nevim jak popsat proc presne, pusobi na me divne strihove, ale jinak obecně souhlasim s tim, ze vhodne jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
24.8.21 08:38

Jsou v pohodě, jestli se líbí i nevěstě a cítíš se v tom dobře, tak víc neřeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4716
24.8.21 08:46

Jsou pěkný a na církevní svatbu vhodný. Jen bych pořešila boty. Jestli má být chladno, tak asi budeš mít punčochy? A to se do sandálků nehodí. A nad tím šálem bych taky pouvažovala. Tím ty šaty zabiješ, protože nejzajímavější jsou na nich právě ty rukávy. To je nevýhoda pozdních svateb, no. Že je chladno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
24.8.21 09:18

Presne, jiny boty. Silonky to na spolecenskou udalost chce, takze nejaky telovy lodicky s plnou spickou.
Saty ti nevesta odsouhlasila, citis se v nich dobre, jsou dostatecne dlouhe a zakryvaji ramena. Mej strizlive sperky a myslim, ze to bude pekny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat