Jaké šaty na svatbu?

Anonymní
21.8.21 12:12

Jaké šaty na svatbu?

Ahoj, potřebuju poradit s výběrem šatu na svatbu. Po delší době budu na společnosti, tak chci aby mi to fakt šlušelo, ale zároveň nechci způsobit žádný faux pas. Který šaty byste vybrali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6331
21.8.21 12:21

A jakou máš postavu? Malá, vysoká, štíhlá, plnoštíhlá? Svatba je klasika, nebo nějaká free???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25855
21.8.21 12:23

Vynechej ty, ve kterých bys působila vulgárně a vyzývavě - nejdeš za lehčí dívku, ale jako host na svatbu, takže typ prsa ven, rozparek do výše rozkroku fakt ne,
takže 1 a 2, a 9 a 10 rozhodně ne,
7 už mi zas přijdou moc strohé a 8 není pořádně vidět, jak vypadají,
nejllepší 3. 4 nebo 5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6331
21.8.21 12:23

Teď jsem si to prohlédla a za mě asi ani jedny, ale když už bych si musela vybrat, tak ty dlouhé žluté, pokud zvolíš vhodné doplňky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
21.8.21 12:24

Z tadytoho výběru ani jedny, buď jsou až moc vyzývavý nebo naopak jako na grilovačku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1483
21.8.21 12:25

Nelíbí se mi žádné.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 12:27

@bigl Váha 53g, výška 161 centimetrů. Obřad i hostina bude venku. Úplně klasická svatba to nebude, nevěsta bude mít zelené šaty a ženich ani nebude v obleků. A nehrozí taky nehrozí žádné tradice.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 12:29

Díky za názory, budu se muset prohrabat v skříni, nebo si kdyžtak pořídím nějaký nový.

• Citovat
  • Nahlásit
52401
21.8.21 12:30

Žádný, většina je jak pro holku do baru, co chce sex na jednu noc.
Kdybych si musela něco vybrat, tak ty dlouhý žlutý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6331
21.8.21 12:31
@Anonymní píše:
@bigl Váha 53g, výška 161 centimetrů. Obřad i hostina bude venku. Úplně klasická svatba to nebude, nevěsta bude mít zelené šaty a ženich ani nebude v obleků. A nehrozí taky nehrozí žádné tradice.

Takže jsi malá a štíhlá.
Osobně bych se vyhnula těm ultra vyzývavým s mega výstřihy. Mně se líbí dlouhé šaty, ale je pravda, že ty sluší hlavně vysokým štíhlým holkám.
Zkus ještě pohledat něco jiného. Taky přemýšlej, jaká barva ti sedí, tady máš všecky barevné variace.
Taky už asi nebude úplné horko, tak k tomu doladit i nějaký vršek, pokud to bude venku, může být už chladno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25855
21.8.21 12:34
@Anonymní píše:
Díky za názory, budu se muset prohrabat v skříni, nebo si kdyžtak pořídím nějaký nový.

mně se líbí ty dlouhé žluté nebo ty květované modré - to by obojí na takovou svatbu šlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64601
21.8.21 12:38

Určitě ne takové, že kterých ti lezou prsa. Nechceš zastinit nevěstu.. První a 2 poslední fotky jsou fakt šílené, to určitě nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19931
21.8.21 12:44
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju poradit s výběrem šatu na svatbu. Po delší době budu na společnosti, tak chci aby mi to fakt šlušelo, ale zároveň nechci způsobit žádný faux pas. Který šaty byste vybrali?

Jednoznacne ty poslední růžový vpravo dole! :pankac: hlavně je pak využijes třeba do divadla nebo i na pohřby se dají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
21.8.21 12:47

Píšeš, že nechceš způsobit žádné faux pas, ale většina šatů z tvého výběru mi přijde buď jak pro lehkou holku, nebo vhodné tak na zahradu. Ještě bych pohledala jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6027
21.8.21 12:52

Všude slevy, šaty za zlomek ceny a ty si vyberes šaty jak pro štětku nějakého noname webu. Nebud líná a jdi do obchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat