Výlet do Prahy a 2,5 leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 06.01.17 17:50
Výlet do Prahy a 2,5 leté dítě

Maminky, potřebuji Váš upřímný názor. Vždycky jednou do měsíce si s kamarádkou děláme výlet do Prahy. Jedeme autobusem (cesta cca 1 hod) přijedeme na Zličín nebo na Stodůlky, jedem metrem na Anděl a pak se vracíme zpět na Zličín, taková dámská jízda. Do Prahy vždy přijedeme okolo 10 hod dopoledne, procházíme obchody, pak jdeme na oběd atd. Prostě klasika nákupy :mrgreen: A teď proč tuto diskuzi zakládám. Vždy jsem sebou brala 4 Letou dceru, je to taková lenoška, nechce nic dělat, kdyby mohla klidně se vozí ještě v kočárku, ale je hrozně hodná, zvládá to a užívá si to s námi. Jenže teď bych poprvé chtěla vzít 2,5 Letou dceru, ale stále váhám. Nikdy jsem jí takhle daleko nebrala, máme krásné lehké golfky s prostorným košíkem, nebyl by problém je vzít, aspoň bych tam dala nákup a ona by si tam odpočinula, přeci je menší a takový výlet :roll:. ALE! Dcera když vidí kočár chytne záchvat a za boha tam nechce! Chce pořád chodit, když chodíme na procházky tak to zvládá, ale furt nevím jestli risknout tu Prahu. Nebo vzít ten kočárek a věřit že se unaví a pak ji tam strčit? :mrgreen: Jenže zase jak exot jezdit s prázdným kočárkem, nebo jí tam násilí narvat nechat vyřvat a prostě jí to vysvětlit :mrgreen:. Fakt nevím :D Nebo se na to vyprdnout, jet s kamarádkou sama? Ale zase jsem chtěla aby se i nejmladší někam podívala, ale bojím se že třeba bude pak unavená bude brečet že chce do náruče, my miliony tašek, proto by se hodil ten kočárek. Třeba je to nesmysl zakládat kvůli tomu diskuzi, ale chci vědět váš názor.

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3651 příspěvků 06.01.17 17:58

A proč nemůže chodit vedle prázdného kočárku? Až ji budou bolet nohy, tak si sedne.

My takhle jezdili se 2 dětmi. Brali jsme druhý kočárek i pro 4-letého, jelikož si na takových výletech neměl přes poledne kde zdřímnout a chodili jsme opravdu od rána do večera, takže nohy ho časem bolely dost. Podotýkám, že jsme neměli auto.

vverru
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 06.01.17 17:58

Tak svoje dítě znáš nejlíp ty. Já mám o něco mladší a kočár bych nebrala ani náhodou, vím, že by to bez problémů zvládla.

Karleon
Kelišová 5313 příspěvků 06.01.17 17:59

Tisíce pražských maminek bere denně do obchoďáku všechny svoje děti, já ty svoje taky všude tahala, nešlo to jinak. Ale… takhle malé dítě určitě tenhle výlet neocení a ve výsledku si ho neužije nikdo z vás, nech ji v klidu doma.

lisma
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 06.01.17 18:00

Ja by som svojho 26m nebrala, ak by som si to chcela užiť :lol: je jak z divých vajec, to by som stále len naháňala prcka a z obchodov by nič nebolo.

veria
Generální žvanilka 23419 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 18:05

Jestli můžeš, nech ji doma, děti to po obchodech nebaví a ty budeš akorát zpruzena. Neuzije si to nikdo.

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 06.01.17 18:07

@-Evka- Já se spíš bojím toho, že ten kočár vezmu a ve finále jí do něj ani nedostanu :D. @vverru Ano znám, ale když jedu do města cca 5 km autobusem nakoupit, proběhnout pár obchodů tak je to v pohodě a vydrží ale přeci Praha je dál :)

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 06.01.17 18:07

@lisma tak ona zase takhle neutíká a ráda si zkouší oblečení atd. V tom je výhoda :D ale prostě ta unavenost no :D

-Evka-
Závislačka 3651 příspěvků 06.01.17 18:10

@young.mommy naše děti v tomhle věku brali ježdění v kočáře za odměnu.
Moje sestra nosila dítě/děti v náručí a tašky vezla v kočáru - také řešení ;)

maraida
Extra třída :D 14329 příspěvků 06.01.17 18:58

Pokud jedete do Prahy s cílem chodit po obchodech, nakupovat a tak, tak bych teda rozhodně děti nebrala. Děti tohle nebaví, pak otravují, pak budeš otrávená a ty a ve výsledku si to nikdo neužije.
Pokud s dětmi, tak přizpůsobte program v Praze jim. Můžete vyrazit do krokodýlí ZOO, do klasické Zoo, do Mořského světa, na bobovou dráhu, na nějakou výstavu, třeba vláčků nebo panenek, zajít do nějaké herny…

Svistice
Neúnavná pisatelka 17188 příspěvků 26 inzerátů 06.01.17 20:22

@young.mommy Běžné chodíme s prázdným kočárkem a dítě do něj jde, až kdyz je unavené nebo v čase spaní. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >