Vymáčknu z prsou mlezivo

Anonymní
21.5.16 17:57

vymáčknu z prsou mlezivo

Ahojte.. prosím o radu a omlouvám se za anonym :-)
Mám už 13 dní zpožděnou menstruaci, testy negativní, o mimčo se teda nesnažíme zrovna, ale co mě zaráží je to, že když si zmáčku bradavky tak mi vytéká mlezivo, pár kapek vždykky :-( čím to múže být? nemáte někdo zkušenost? Jsem po porodu už skoro tři roky a kojila jsem jen tři měsíce. Teď mám nervy jestli nejsu náhodou těhotná, ikdyž ty testy jsou negativní, je možné si to mlezivo ze strachu třeba vsugerovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
21.5.16 18:05

Může to být jak těhotenství, tak hormonální nerovnováha, ale bohužel i příznak vážné nemoci, takže já bych se nejspíš svěřila gynekologovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.16 18:13

Moje kamarádka tento problém měla taky hodně dlouho po kojení, já tak 6 měs, nemusí to nic být, ale může takže raději s tím zajdi,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
21.5.16 18:14

Může to být vysoka hladina prolaktinu v tele, nech si u gynekologa udelat testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
21.5.16 18:18

Já mám skoro tři roky po porodu, nekojím, co měla dcera 15 měsíců a když zmáčknu bradavky, tak z nich ukápne mléko. Myslím, že těhotenství to nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.16 18:23

Kolik jsi zakladat. měla mléka? jestli hodně, to by vysvětlovalo vysokou hladinu hormonů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
21.5.16 18:26

Ja myslim, ze par kapek tece po zmacknuti prsu kazde zene, jen si telo cisti a udrzuje mlecne zlazy.

pokud je ale toho mnozstvi vic, jdi k doktorovi, mozna mas rozhozeny hladiny hormonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.16 18:27

@mirecekblbecek práveže asi moc néé protože malá pořád brečela hlady a nepřibírala a když sem přestala kojit uplně tak to bylo vklidu, prsa nebolela nenatikala ani se neplnila, takže toho mléka asi moc nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
21.5.16 18:28
@Anonymní píše:
@mirecekblbecek práveže asi moc néé protože malá pořád brečela hlady a nepřibírala a když sem přestala kojit uplně tak to bylo vklidu, prsa nebolela nenatikala ani se neplnila, takže toho mléka asi moc nebylo.

v tom případě se vydej raději k doktorovi, prohmatej si prsa, bouli nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.16 18:30

Nee bouli taky nikde nemám, no asi raději budu muset k tomu dr.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.16 18:46

@mirecekblbecek je mi ale divné že v únoru jsem byla na gyndě na prav. roční kontrole a vše bylo vpořádku, tak že by se tak rychle něco rozjelo? no snad budu moudřejší po návštěvě dr.

• Nahlásit
  • Citovat
21.5.16 18:48
@Anonymní píše:
@mirecekblbecek je mi ale divné že v únoru jsem byla na gyndě na prav. roční kontrole a vše bylo vpořádku, tak že by se tak rychle něco rozjelo? no snad budu moudřejší po návštěvě dr.

když to trvá tak dlouho, proč ses už v únoru nezeptala, asi to nic nebude, někdo to tak má. ale musíš to vědět přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.16 18:55

@mirecekblbecek v tom únoru jsem právě nic nevěděla a neměla ještě a prohlídka byla ok.. nebo aspon o tom mlezivu nevím, to právě me napadlo zmáčknout až kterýsi den, když se mi zpozdila ta menstruace právě, no tak mě to napadlo a byla jsem trošku v šoku kdyz sem to mlezivo viděla, a od te doby furt přemyšlím co to může být když né těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
90
21.5.16 19:19

Ahoj, může to být jen zvýšená hladina prolaktinu, já jsem tohle řešila v době kdy jsem stoprocentně těhotná nebyla.. Na gyndě mi udělala jakoby stěry, a říkala hlavně nemačkat a nepodněcovat to tím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
21.5.16 19:21

Mi taky teče mlezivo, nekojím už rok. Kojila jsem 7 měsíců. Teď jsem sice těhotná, ale opravdu mi vždy vyjela kapička, nepřijde mi to zvláštní, nebo tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama