Vymazlena taska/batoh na kocarek

196
12.10.08 21:23

Vymazlena taska/batoh na kocarek

Ahoj mamky,

V ocekavani druheho ditete a po zkusenosti s prvnim, kdy jsem porad neco hledala v tasce, padala mi z ramena, byla absolutne nemoderni a hodila se jen ke kocaru hledam ted novou „vymazlenou " tasku na kocar.
Nejradeji bych tasku, kterou muzu povesit na kocar, ale jednoduse a rychle hodit pres rameno a dokonce i na zada jako batoh (!). Vnitrek by tedy mel byt hodne cleneny, s pevnymi kapsami.
Nemate nahodou nekdo podobny "zazrak“, se kterym se clovek navic nemusi stydet jet do mesta ? :-) Jsem ochotna si i hodne priplatit, jen abych se vyhnula neustalemu prendavani veci podle toho kam, s kym, kdy a jak jedeme :-(

(PS: priznavam ze jsem trochu uchylna na tasky a kabelky, takze se vzdycky snazim, aby se taska hodila k prilezitosti i obleceni. )

dekuju za pripadne tipy

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
12.10.08 22:02

Ahojka,

mám doma Messenger Bag od Lässiga - kupovaný v KIKA - cena po slevě 1800,– Kč a jsme s ním na výsost spokojená.
Nepslňuje jen jedno, nedá se dát jako batoh na záda ;) ale jinak je naprosto dokonalá. Nafotím ti detaily zítra, teď už jsem příliš unavená, ale nádherně se nandává na kočárek, je vevnitř rozdělená do několika oddílů, má několik kapes, jednu protipachovou na použité plíny. SOučástí je i polstrovaná přebalovací podložka a termoobal na lahev. Jinak vypadá jako tkaová klasická taška přes rameno, dá se jim vyměňovat ta přední strana, je na zip a sucháče, takže když změníš barvu kočárku, tak si koupíš jen tu chlopeň a máš novou tašku ;)

Já mám zrovna kombinaci zeleno červené z loňské kolekce a líbí se mi moooc.
Můžeš si o nich udělat obrázek tu je jejich stránka http://www.laessig-fashion.de/ podívej se pokochej se

Dováží to sem Maxibaby, prodává to KIKA o jiných prodejcích nevím, ale oni ti v KIKA klidně objednají i tvoji spešl kombinaci ;)
Tak dobře vyber :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
13.10.08 11:43

Moc hezké tašky má Casual Play. Nedají se tedy ale použít jako batoh. Já jsem zase hledala dostatečně velkou tašku, abych v ní mohla mít věci pro mimino i svačinu, pití, případně oblečení pro staršího. Mám Maxi bag od Casual Play a maximální spokojenost. Je tedy dost velká, bez dětí s ní do města ale nechodím. Nicméně mají i menší model, ten se mi taky líbí.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
2.11.08 21:24

ahojky, pozdě, ale přece. teď jsem koukala na netu (inspirace na vánoce) a našla jsem toto: http://www.otakarek.cz/…/seznam.html
(NECHCI dělat reklamu, jen jsem si vzpoměla že jsi chtěla nějakou tašku nebo batoh na kočárek s kapsičkama. mě se teda líbí… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eliška84
5.8.11 13:42

Mě se třeba líbí taška Wallaboo, ale nedá se teda dát jako batoh. Vnitřek má být z omyvatelného materiálu, což je fajn, pokud se ti v ní vylije čaj.
A viděla jsem ji ve všech základních barvách

• Nahlásit
  • Citovat
7368
7.8.11 10:29

Mám beaba taky už ji bohužel prodávám, ale naprostá spokojenost
oni všechny od beaby jsou krásné, hned bych si koupila další :oops:
a taky ted nové od JJ cole taky krásný..(se omlouvám, ale na tašky a kabely jsem asi ujetá :mrgreen: )
http://www.sweetbaby.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.13 15:48

Vím, že tato diskuse je staršího data, ale náhodou jsem na ni narazila.
Do ČR dovážím přebalovací batohy Babymule do ČR dovážím. Nepopírám, že batoh není z nejlevnějších, ale je opravdu skvělý. To neříkám proto, abyste si ho všechny koupily (i když možná trochu jo(-:), ale protože si opravdu důsledně vybírám značky, které chci u nás zastupovat a tato mi v Anglii padla do oka. Krom toho ho vynalezla moc sympatická maminka… Kdybyste měly jakékoli dotazy, klidně se na mě obraťte, můžete si batůžek i přijít vyzkoušet, promyslet koupit a tak. Nyní jsem měla i na kamsdetmi.com soutěž o testování a čas od času nabízím i na další produkty zajímavé slevy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama