Výměna místa na táboře/víkendovce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
30.5.22 22:18

Výměna místa na táboře/víkendovce

Dobrý den, omlouvám se, že sem chodím s takovouhle „blbou“ otázkou. Ale nutně to potřebuji vědět.
Je mi 14 let a jsem přihlášena na jednu víkendovou akci. Mělo se to zaplatit už před pár dny. Dozvěděla jsem se ale, že tam nakonec nemůžu z finančních duvodů jet, a musím to tedy zrušit, ale s tím, že musíme stejně zaplatit 60 procent z původní ceny, a to je pořád hodně…

Domluvila jsem se tedy s kamarádkou, že by tam místo mě jela ona, protože tam původně taky chtěla, ale už tam na ni nezbylo místo. Takže by to platila ona.

Myslíte si, že to jde, vyměnit si s někým takhle místo, i když čeká hodně náhradníků?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21672
30.5.22 22:21

To se musíš ptát organizátorů, respektive by to měli řešit rodiče, kteří tě museli coby 14 letou přihlásit a odhlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
30.5.22 23:19

60% to je teda poradny storno poplatek, kdyz ty penize prece stejne dostanou od tech nahradniku 8o Byt tema rodicema to uz radsi nekde splasim tech zbyvajicich 40%.
Pokud maji cekaci listinu tak pochybuji, ze nechaji kamaradku jet za tebe. Ale to se musite zeptat organizatoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73875
31.5.22 05:46

@X00000 resit to s rodici a organizatory, jina rada nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
31.5.22 06:04

Určitě řešit s organizátorem, jak píšou holky.

Jsou i takoví organizátoři akcí, kde se storno poplatek v případě, kdy za sebe seženeš náhradníka, neplatí. Ale to nemusí platit u všech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat