Vyplněný příspěvek na bydlení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.6.22 13:22

Vyplněný příspěvek na bydlení

Ahoj holky, nemáte některá vyplněný příspěvek na bydlení, ztrácím se v tom, těch papíru je spousta a tady v Praze je na úřadě hlava na hlavě a jelikož nemám hlídání tak tak nechci trcet půl dne s tři měsíční dcerou. Ono těch otázek je víc, například u žádosti na příspěvek na bydlení, když beru alimenty od táty na malou píše se to jako její příjem nebo můj. Pak taky když se pak vypisuje ten doklad o výši nákladů na bydlení, je tam nájem a pak ty různé položky za výtah atd, ty platim v nájmu takže tyto polozky odečíst z celého toho nájmu nebo napsat normálně nájem cp platim a rozepsat ty položky.. No a doklad o výši příjmu je kapitola sama pro sebe. :roll: díky předem za pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ibi
3438
28.6.22 13:30

Alimenty jsou příjemné dítěte. Takže budeš mít papír na příjmy 2× - za sebe a za dceru.
Pokud máš v nájemní smlouvě rozepsane položky jako výtah, úklid atd, tak to určitě vyplň zvlášť. Pokud máš ve smlouvě jen celkový nájem, tak to bych nijak nerozepisovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
28.6.22 14:54

Já se tady připíchnu 😃
Budu vyplňovat online a posílat přes datovku, u příspěvku je formulář i na výživné, mám vyplnit i to, nebo stačí sken dohody o výživném?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 15:28
@Ibi píše:
Alimenty jsou příjemné dítěte. Takže budeš mít papír na příjmy 2× - za sebe a za dceru.
Pokud máš v nájemní smlouvě rozepsane položky jako výtah, úklid atd, tak to určitě vyplň zvlášť. Pokud máš ve smlouvě jen celkový nájem, tak to bych nijak nerozepisovala.

Dekuji…nemám to rozepsané jen pevnou částku..
Takže u dcery normálně papír na příjmy? Ne papir na výživné?

Příspěvek upraven 28.06.22 v 15:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 15:29
@Asiina píše:
Já se tady připíchnu 😃
Budu vyplňovat online a posílat přes datovku, u příspěvku je formulář i na výživné, mám vyplnit i to, nebo stačí sken dohody o výživném?

Já právě taky to chci datovkou ale je to Španělská vesnice pro mě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 16:04

Příspěvek na bydlení je často horor vyplňovat. Když už dáte všechno dohromady, tak vám podle úřadů něco chybí. Často se mi stává, že musím podklady posílat 5×, páč mi je snad na tím úřadě ztrácejí či co.

Já si teďka budu lámat hlavu s tím, jak zapsat přeplatek za služby. Jestli do června vrácenou částku rozpočítat mezi rozepsané služby?

To zase bude dohadování s úřady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 09:25

@janikova.jenny dobry den, zvladla jste zadost o prispevek na bydleni vyplnit? Porad mi neni jasne, jestli tedy vyzivne na dceru od ex mam vyplnit jako jeji prijem nebo do formulare vyzivne nebo popr do priloh naskenovat rozsudek od soudu? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 09:38
@Míša061983 píše:
@janikova.jenny dobry den, zvladla jste zadost o prispevek na bydleni vyplnit? Porad mi neni jasne, jestli tedy vyzivne na dceru od ex mam vyplnit jako jeji prijem nebo do formulare vyzivne nebo popr do priloh naskenovat rozsudek od soudu? Dekuji

Zdravím, no něco jsem udělala ale myslím si že mi budou volat nebo psát, vyplnila jsem výživné, logicky je to výživné ne příjem ale vážně nevím, kdyby tohle všechno zjednodusili nebo napsali vyloženě vypiste toto a toto a dodejte tyto papíry…já jsem v rozvodovém řízení takže já jsem vyplňovala zadost manžela o vyloučení jeho osoby že společně posuzovanych osob, to mi přišlo přímo ze sociálky když jsem se ptala, že pokud ještě nejsme rozvedení tak ho prostě vyloučit..ale je mi jasné že mám určitě něco špatně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 09:46

@janikova.jenny aha,tak vy to mate slozitejsi oproti me.My uz jsme rozvedeny, dostavam alimenty na dceru, jen teda ta zadost je orisek pro me. Protoze netusim, jestli vypsat 7letou dceru do osoby posuzovane a k ni dat vyzivne anebo tedy vyzivne dat k sobe do prijmu🙄 😁no, oni se snad ozvou, kdyby bylo neco spatne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 09:56
@Míša061983 píše:
@janikova.jenny aha,tak vy to mate slozitejsi oproti me.My uz jsme rozvedeny, dostavam alimenty na dceru, jen teda ta zadost je orisek pro me. Protoze netusim, jestli vypsat 7letou dceru do osoby posuzovane a k ni dat vyzivne anebo tedy vyzivne dat k sobe do prijmu🙄 😁no, oni se snad ozvou, kdyby bylo neco spatne

Co jsem pochopila tak je to jako její příjem, vyzivne je její takže se to má pro ni vyplňovat zvlášť ale právě nevěděla jsem jestli jako příjem nebo výživné twk jsem vyplnila vyzivne..celkově je to masakr ty papíry, vůbec jsem nevěděla jak ty příjmy vyplnit :roll: :roll: a taky jak mají rozepsane ty jejich kolonky co se platí v zalohach tak mi v zálohách kromě Teda vody, teplá, úklidu a výtahu máme úplně jiné položky než jsou v tom lejstru takže jsem jim poslala i kopii těch záloh…ale stojí to za to, nejsem rasista nic takového ale když přijeli z Ukrajiny tak jen stačilo přijít a dali jim peníze, my jako matky samoživitelky musíme dokládat každou blbost a rozepisovat, jak kdyby nestačil rozvodový papír nebo popripade vylouceni osoby, nájemní smlouva, přehled záloh a popřípadě elektřina, doložit mam vyzivne a rodicak a hotovo, tolik papiru a kolonek, půlce tomu jsem nerozuměla a to si nemyslím že jsem hloupá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
4.7.22 09:59
@Míša061983 píše:
@janikova.jenny aha,tak vy to mate slozitejsi oproti me.My uz jsme rozvedeny, dostavam alimenty na dceru, jen teda ta zadost je orisek pro me. Protoze netusim, jestli vypsat 7letou dceru do osoby posuzovane a k ni dat vyzivne anebo tedy vyzivne dat k sobe do prijmu🙄 😁no, oni se snad ozvou, kdyby bylo neco spatne

výživné - alimenty je příjem dítěte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 09:59
@janikova.jenny píše:
Co jsem pochopila tak je to jako její příjem, vyzivne je její takže se to má pro ni vyplňovat zvlášť ale právě nevěděla jsem jestli jako příjem nebo výživné twk jsem vyplnila vyzivne..celkově je to masakr ty papíry, vůbec jsem nevěděla jak ty příjmy vyplnit :roll: :roll: a taky jak mají rozepsane ty jejich kolonky co se platí v zalohach tak mi v zálohách kromě Teda vody, teplá, úklidu a výtahu máme úplně jiné položky než jsou v tom lejstru takže jsem jim poslala i kopii těch záloh…ale stojí to za to, nejsem rasista nic takového ale když přijeli z Ukrajiny tak jen stačilo přijít a dali jim peníze, my jako matky samoživitelky musíme dokládat každou blbost a rozepisovat, jak kdyby nestačil rozvodový papír nebo popripade vylouceni osoby, nájemní smlouva, přehled záloh a popřípadě elektřina, doložit mam vyzivne a rodicak a hotovo, tolik papiru a kolonek, půlce tomu jsem nerozuměla a to si nemyslím že jsem hloupá :nevim:

Kdybych neměla trimesicni mimčo a věděla že tam nebude hlava na hlavě tak to radši vyřeším s paní na úřadě přímo ale tady v Praze je to masakr kolik je tam lidi 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 10:21

@stinga takze dcera bude jako dalsi posuzovana osoba zijici se mnou v byte a prijem bude mit v moznosti vyzivne? Delam na okr. sprave, formularu mi za zivot proslo vic nez dost, ale tohle je pro me silenost🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 10:23

@janikova.jenny jo,ja na ten prispevek mam narok cca 3 roky, ale necerpala jsem ho a situace diky ukrajine plus zdrazovani je neunosny uz a penize statu uz nechavat nebudu🤷‍♀️Ja jsem z plzne, takze jit tam osobne nepripada v uvahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
4.7.22 10:35
@Míša061983 píše:
@stinga takze dcera bude jako dalsi posuzovana osoba zijici se mnou v byte a prijem bude mit v moznosti vyzivne? Delam na okr. sprave, formularu mi za zivot proslo vic nez dost, ale tohle je pro me silenost🙈

jo, dcera musí mít svůj formulář a výživné je její příjem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat