Nová práce po OSVČ?

Anonymní
24.10.19 11:37

Výpověď a nová práce

Ahoj

Pracovala jsem jako OSVČ. Skončila jsem tam a dali mi měsíční výpovědní lhůtu. Podařilo se mi sehnat nové zaměstnaní normálně na pracovní poměr. Mohla bych uzavřít smlouvu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13575
24.10.19 11:46

Jak ti můžou dát jako OSVČ výpověď?? Jinak smluv zároveň můžeš mít kolik chceš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 12:04

@Kriss Tina tak asi jí vypověděli spolupráci, nedostala výpověď z pracovního poměru ne?

Zakladatelko ty se ptáš, jestli můžeš mít jako OSVČ uzavřenou i pracovní smlouvu, jestli jsem to pochopila správně? To můžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 13:44

@Kriss Tina Špatně jsem se vyjádřila. Ano chtěla jsem tim říct že mi vypověděli spolupráci. Jde mi o to že do konce listopadu mám tu „výpovědní lhůtu“ ale v nové práci na mě čekat nemůžou tak jestli můžu uzavřít klasickou pracovní smlouvu. Radši se ptám, protože jsem už v poslední době z toho všeho zmatená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24.10.19 15:05
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Špatně jsem se vyjádřila. Ano chtěla jsem tim říct že mi vypověděli spolupráci. Jde mi o to že do konce listopadu mám tu „výpovědní lhůtu“ ale v nové práci na mě čekat nemůžou tak jestli můžu uzavřít klasickou pracovní smlouvu. Radši se ptám, protože jsem už v poslední době z toho všeho zmatená :nevim:

Tak asi záleží na tom, jak jsi měla postavenou tu OSVČ smlouvu, jestli si tím pracovním poměrem nebudeš teď „konkurovat“. Pokud je to něco úplně jiného, tak můžeš určitě začít hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama