Vyrážka a voda

Anonymní
18.7.21 11:14

Vyrazka a voda

Dobrý den,
odjela jsem na dovolenou do Vídně a po každém osprchovani se mi na těle objeví vyrazka. Trpím na atopicky ekzem, mám speciální přípravky. Zkoušela jsem se sprchovat jen vodou a nijak se to nezlepšilo. Sprchovat se potřebuju alespoň občas, protože venku je 35 stupnu a jsem zpocena. Já už nevím, co mám dělat, pořád se skrabu a ta voda to jen zhorsuje. Co bych mohla udělat prosím? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
18.7.21 11:18

Jestli to dělá ta jejich voda, tak bych ji zkusila převařit, jestli máš možnost 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
18.7.21 11:20

Červené fleky s bílou tečkou jako kopřivka a svědí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2993
18.7.21 11:21

Nemůže ti spíš vadit prací prostředek ve kterém hotel pere ložní prádlo a ručníky?
Mohla by jsi zkusit taky balenou vodu :think: na to nejnutnější :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
18.7.21 11:23

Může to být reakce na chemii v prostředí apod., kterou voda jenom vyprovokuje. Přechází obvykle samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 11:24

Děkuji moc, prevarit zkusim. Jenom červené fleky bez bilych vnitrku, takže koprivka to není asi. Utiram se do svých ručníků, raději. Děkuji moc všem, zkusím prevarit vodu a nebo balenou.

• Citovat
  • Nahlásit
12782
18.7.21 13:02

Hypermangan do vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 13:05

Děkuji zkusím

• Citovat
  • Nahlásit
19.7.21 07:51

Asi to dělá ta voda. Taky to tak mám. Možná to bude znít divně, ale nejlepší na mytí pokožky s ekzémem je mycí gel na intimní hygienu. Zkus. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
19.7.21 10:06
@slivovickapalena píše:
Asi to dělá ta voda. Taky to tak mám. Možná to bude znít divně, ale nejlepší na mytí pokožky s ekzémem je mycí gel na intimní hygienu. Zkus. :palec:

Asi ten chlor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat