Lupenka v uchu ?

33
10.7.21 13:11

Lupenka v uchu ?

Ahoj,
mohu se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti z touto vyrážkou v uchu? Přítel ji má už nějaký ten měsíc, ale nechce k dr. Chlapy no :D Ucho ho uvnitř svědí a teď přišel s tím, že ho má jakoby zalehlé. Díky za všechny vaše rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
353
10.7.21 13:28

Teta to měla v uších a na hlavě a na kožní ji řekli, že prý to má z nervů :nevim: nějak se mi to ale nezdá, ona je trochu kecka :lol: ale maže si to normálně olejem, nic ji nepomahalo. I do vlasů.. A to je kadeřnice :think: ale je pravda že se jí to objeví, pak zmizí a zas dokola..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.7.21 14:56

S největší pravděpodobností je to plíseŇ. Kožní lékař napíše jednak prášky a nějakou mast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.7.21 17:58

@Krista 1 z nervu by to taky mohlo být, ale spis si myslím ze je to nějaká vyrážka - ekzem. Půjde v srpnu na preventivku, tak to ukáže a uvidí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
10.7.21 18:26

@Jahudkas.. Zas kdyby to bylo fakt z těch nervů tak už jsem olezlá celá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
11.7.21 13:20

At si zajde na ORL.. mam to taky obcas, hodne mi to horsi stres.
Je to sebor. dermatitida, od toho mivam zanet zvukovodu (proto to zalehnuti). Dostavam na to kapky a mast s kortikoidy, na nejakou dobu to prejde a pak po par mesicich znovu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
11.7.21 20:43

@Kacatko1986 Určitě si někam zajde, doufám že brzy :D Podle mě to take muže byt stresem, ale je to čím dal tím horší a vypadá to na lupénku. Uvidime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.7.21 11:37

Tohle vypadá ale na plíseň.. i tak na to ale bude potřeba nějaká mastička na předpis, takže k doktorovi bude muset zajít i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat