Vyrážka s černými stroupky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klonfarka
Povídálka 16 příspěvků 02.12.17 18:37
Vyrážka s černými stroupky

Dobrý večer,
u mého syna se asi před týdnem objevila jen na zadečku a stehýnkách vyrážka, která vypadá jako malinkaté černé stroupky, některé stroupky jsou podebrané a vytvářejí pupínek, rovněž s černým stroupkem. Malé černé stroupky, opravdu malinkaté, stále přibývají. Byla jsem u praktické lékařky, ta mě jen poradila koupání v heřmánku, i do školky prý klidně chodit můžeme, sama nevěděla, co to může být. Maličkatých černých stroupků, ma syn stále víc. Vůbec ho to ale nesvědí. Nesetkaly jste se někdo s touto vyrážkou? Předem děkuji za odpověď.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >