Reklama

Vyrážka u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gusica
Kecalka 194 příspěvků 16.01.17 11:07
Vyrazka u batolete

Ahojky, prosimvas nevite co by to mohlo byt? Mala to ma uz asi dva tydny a nijak se to nelepsi. Zkusila jsem takovy protiplisnovy krem Mykundex, ktery jsme minule dostali od pani Dr kdyz jsme meli neco podobneho a ted to zkousim potirat naopak cernym cajem. Nesvedi to, dupku utirame uz jen vodou. Moc dekuji za tipy.

Reklama

Reakce:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:12

Šla bych s tím zase k doktorce.
Moc nevěřím, že na to nějaký „hokusy pokusy“ zaberou :(

Manosek7
Nováček 1 příspěvek 06.02.17 12:38

Dobrý den
moje dcera bude mít píští týden půl roku a o víkendu jsem jí po koupání natřela dětským olejíčkem Avirilem poprvé a mála ma od tě doby na tělíčku a na krčku takové malé pupínky jako kopřivka nevíte někdo prosím co by nám na to pomohlo?

Moc děkujeme za rady :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama