Vyrážka u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gusica
Kecalka 215 příspěvků 16.01.17 11:07
Vyrazka u batolete

Ahojky, prosimvas nevite co by to mohlo byt? Mala to ma uz asi dva tydny a nijak se to nelepsi. Zkusila jsem takovy protiplisnovy krem Mykundex, ktery jsme minule dostali od pani Dr kdyz jsme meli neco podobneho a ted to zkousim potirat naopak cernym cajem. Nesvedi to, dupku utirame uz jen vodou. Moc dekuji za tipy.

Reakce:
angelivanka84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:12

Šla bych s tím zase k doktorce.
Moc nevěřím, že na to nějaký „hokusy pokusy“ zaberou :(

Manosek7
Nováček 1 příspěvek 06.02.17 12:38

Dobrý den
moje dcera bude mít píští týden půl roku a o víkendu jsem jí po koupání natřela dětským olejíčkem Avirilem poprvé a mála ma od tě doby na tělíčku a na krčku takové malé pupínky jako kopřivka nevíte někdo prosím co by nám na to pomohlo?

Moc děkujeme za rady :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >