Vyrážka u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gusica
Kecalka 215 příspěvků 16.01.17 11:07
Vyrazka u batolete

Ahojky, prosimvas nevite co by to mohlo byt? Mala to ma uz asi dva tydny a nijak se to nelepsi. Zkusila jsem takovy protiplisnovy krem Mykundex, ktery jsme minule dostali od pani Dr kdyz jsme meli neco podobneho a ted to zkousim potirat naopak cernym cajem. Nesvedi to, dupku utirame uz jen vodou. Moc dekuji za tipy.

Reakce:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:12

Šla bych s tím zase k doktorce.
Moc nevěřím, že na to nějaký „hokusy pokusy“ zaberou :(

Manosek7
Nováček 1 příspěvek 06.02.17 12:38

Dobrý den
moje dcera bude mít píští týden půl roku a o víkendu jsem jí po koupání natřela dětským olejíčkem Avirilem poprvé a mála ma od tě doby na tělíčku a na krčku takové malé pupínky jako kopřivka nevíte někdo prosím co by nám na to pomohlo?

Moc děkujeme za rady :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >