Reklama

Vyrážka kolem úst u pětiletého

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MissBIG
Kecalka 367 příspěvků 15.01.17 20:28
Vyrážka kolem úst u pětiletého

Ahoj holky, napadá vás někoho, co by tohle mohlo být? Synovi 5 let se v úterý u pusy udělal pupínek a takhle se mu to rozšířilo. Tak jeden dva denně navíc. Neštovice jsem vyloučila. Impetigo se mi taky nezdá. Je atopik a má i některé potravinovky. Ale alegie se projevovaly vždy spíš jako fleky a otoky. Tohle jsou malé pupínky s bílou hlavičkou, které pak prasknou a zahojí se. Úplně jako akné. Nevím zítra kvůli školce. Musím do práce. :-(

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5276 příspěvků 15.01.17 20:32

Namazala bych to něčím se zinkem, sudocrem nebo něco podobného a uvidíš ráno.

Fofrník
Závislačka 3265 příspěvků 15.01.17 20:37
@Karleon píše:
Namazala bych to něčím se zinkem, sudocrem nebo něco podobného a uvidíš ráno.

Přidal bych B komplex.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 15.01.17 20:41

To jsme teď měli taky u syna a bylo to z mrazu. Mazali jsme konopnou mastičkou a časem to zmizelo.

murkyf
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 15.01.17 20:43

Jsem taky atopik a mam přecitlivělost na vitamin C.. Kdyz jsem si dala treba kiwi, grep nebo podobne „ostre“ ovoce, tak se mi udělala taky takhlea vyrážka u pusy.. Ted v dospělosti uz jea to lepsi, jen mam jakoby spálený rty.. Ale nesnědl neco zakazanyho?

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 15.01.17 20:44

Jo a začalo to u pusy a pár se jich udělalo i pod očima a na víčku, prý to tak bývá.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 20:55
@MissBIG píše:
Ahoj holky, napadá vás někoho, co by tohle mohlo být? Synovi 5 let se v úterý u pusy udělal pupínek a takhle se mu to rozšířilo. Tak jeden dva denně navíc. Neštovice jsem vyloučila. Impetigo se mi taky nezdá. Je atopik a má i některé potravinovky. Ale alegie se projevovaly vždy spíš jako fleky a otoky. Tohle jsou malé pupínky s bílou hlavičkou, které pak prasknou a zahojí se. Úplně jako akné. Nevím zítra kvůli školce. Musím do práce. :-(

namazat Locoloidem ;)

MissBIG
Kecalka 367 příspěvků 15.01.17 21:07

Taky mě napadlo, že je to z mrazu. Jak se ta pokožka oslabila. Mazala jsem to konopnou doteď, ale moc to nepomohlo. Tak dneska pudrem a začala jsem ze zoufalství framikoinem. :-( Locoid jsou kortikoidy ne? Mám ho tu teda taky. Ale nerada bych.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 15.01.17 21:28

@MissBIG Tak především bych nemíchala mastné a nemastné složení těch mastí. Na to pozor! Pak nebudeš vědět co zabralo.

Taky myslím, že je to z těch venkovních teplot, mráz, obleva, mráz, vítr.

Ještě to může být podrážděné od šály, límce, čehokoliv kousavého, když se opotí, tak to pak klidně takové pupínky nadělá.

Malike
Extra třída :D 11589 příspěvků 15.01.17 21:31

@MissBIG syn to ma taky a je to dano tim ze je mraz a jeste ktomu slinta
Namazat lekarskou vazelinou ktera je pro atopiky nejlepsi a voda tam neni tak je to dobre i do mrazu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama