Vyrážka u půlročního

Anonymní
2.8.15 19:08

Vyrážka u půlročního

Prosím o radu malému vyskočila jakási vyrážka, má jí hlavně na bříšku a trochu na zádíčkách. Jinak nikde jinde. Může to být z jahodové přesnídávky případně z v ní přidaného vit. C? Čím vyrážku ošetřit?
Přikládám foto.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

12805
2.8.15 19:25

Horečky před tím neměl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
2.8.15 19:26

Jo, to bych tipla na ty jahody. Dala bych pár kapek fenistilu, jestli ho máte doma, jinak pokud se nedrbe, tak bych to nechala být, mělo by to celkem rychle přejít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24858
2.8.15 19:27

Má to pod kůží, nebo na povrchu? Vypadá to jako vyrážka k 6.nemoci… Jinak na alergii ten fenistil, ono se toho moc dělat nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
2.8.15 19:27
@Anonymní píše:
Prosím o radu malému vyskočila jakási vyrážka, má jí hlavně na bříšku a trochu na zádíčkách. Jinak nikde jinde. Může to být z jahodové přesnídávky případně z v ní přidaného vit. C? Čím vyrážku ošetřit?
Přikládám foto.

tohle me malej nedavno když mel horecku a nic z toho teda nebylo jen se takhle osypal a pak to samo zmizelo :nevim:

• Citovat
  • Upravit
24858
2.8.15 19:29

@JayLee to byla ta 6.nemoc. Jsme týden po ní. 3 dny horečky přes 40 a pak vyrážka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
2.8.15 19:30

@bberanka my tenkrát k tomu měli ještě průjem. Doktorka šestou nepotvrdila, prej k tomu ten průjem nepatří. Ale 4. den bez horeček a osypaný. Podle mě ji měl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 19:31

Má to na povrchu, horečky neměl, chová se úplně normálně. Fenistil mám jen gel, můžu mu to máznout tím? Jinak jahodovou přesnídávku předtím normálně baštil a nic, s tím teda, že každý den měl jinou, teď měl jahodovou tři dny po sobě :think: Ta šestá nemoc je co? Jaké má další příznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
24858
2.8.15 19:32
@omites píše:
@bberanka my tenkrát k tomu měli ještě průjem. Doktorka šestou nepotvrdila, prej k tomu ten průjem nepatří. Ale 4. den bez horeček a osypaný. Podle mě ji měl.
:palec: taky nám jí neprokázali, ale já si myslím že to bylo ono. NAše taky měla průjem, le do toho jí ještě lezl zub, tak to bylo vše dohromady.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24858
2.8.15 19:34
@Anonymní píše:
Má to na povrchu, horečky neměl, chová se úplně normálně. Fenistil mám jen gel, můžu mu to máznout tím? Jinak jahodovou přesnídávku předtím normálně baštil a nic, s tím teda, že každý den měl jinou, teď měl jahodovou tři dny po sobě :think: Ta šestá nemoc je co? Jaké má další příznaky?

Tak to bude alergie. Co prací prášek? Aviváž? Kromě jahod něco nového?
6.nemoc jsou náhlé horečky, po odeznění vyrážka a poté by měli mít už doživotní imunitu. Je to viroza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
2.8.15 19:35

Šestá začíná horečkama. Čtvrtý den přejdou a dítko se takhle nějak osype. Je to virové.
Ale pokud neměl horečky, tak spíše ty jahody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 19:38

Prací prášek používám už tři měsíce stále stejný, aviváž taky. A nového nic, ani ty jahody nejsou nové, jen je teď měl dva-tři dny po sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
59237
2.8.15 19:40
@Anonymní píše:
Přikládám foto.

Alergie se muze objevit kdykoli, i na potraviny, ktere driv snasel. Navic, kdo vi, jake bylo presne slozeni. Fenistil bych pouzila, pokud ho to svedi. Jinak bych radila, at to hlavne nemastis, to ho bude svedit a palit, ale spise vysusovat - zinkovou masti, odvarem z repiku, pote az se to oloupe, hydratovat, nemastit. Taky zadne oleje do koupele a nic podobneho, jen cista voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
2.8.15 19:40

Mě to přijde jako kopřivka tak asi ty jahody-nebo prací prášek jak již bylo psáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59237
2.8.15 19:41
@Anonymní píše:
Prací prášek používám už tři měsíce stále stejný, aviváž taky. A nového nic, ani ty jahody nejsou nové, jen je teď měl dva-tři dny po sobě.

Jahody myslim uvolnuji nebo obsahuji histamin, zodpovedny za alergicke reakce, proto jsou „nebezpecne“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama