Vyrážka v třísle

Anonymní
7.4.21 14:57

Vyrážka v třísle

Zdravím maminky, ženy. :mavam:
Prosím o radu už 2.rok mám v trisle tuhle vyrážku, začalo to malinkým ložiskem postupně se to rozlezo. Samozřejmě, že jsem byla u lékaře, vyzkoušela jsem vse dostupné z lékárny na mykozy a plísně, i speciálně smíchané masti od kozni, ale nic nepomaha. Obvodní i kožní tvrdí že jde o mykozu, ale opravdu se toho nemůžu zbavit, ani menší zlepšení, nic. Nesetkal se s tím někdo, nema někdo stejný problém? Hygienu dodržuji velmi dobře, nepoužívám parfemovany toaletní papír, ani vložky, nosím bavlněné spodní prádlo i volne oblečení, myji intimním gelem a speciálním gelem z lékárny při kožních potížích. Dělám pravidelne vyplachy. A nic, prosím pomoc silene to svědí a mám to už až na stehni. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20843
7.4.21 15:05

A k jinému Dr zajít, pro další názor? Já teda neporadím co by to mohlo byt, akorat mi napadá, jestli je to vážně mykoza, tak by to chtělo léčit i zevnitř, nejen nějakými krémy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
7.4.21 15:10

Manzel měl neco podobneho. K doktorovi jit nechtěl. Vyzkousel vsechny mozne volne prodejne masti a nic. Pak syn dostal kortikoidovou mast, parkrat si to s ni premazl a ma pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 15:11

@Kriss Tina lecila jsem a lecim i zevnitř, dělám vyplachy, zavadim globule, mela jsem i tablety -nic :(

• Citovat
  • Nahlásit
1579
7.4.21 15:20

Mne to prijde jako lichen…je to bolestive?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 15:29

@kalie neboli to, jen hrozne svědí, takže to mám rozdrápané

• Citovat
  • Nahlásit
1579
7.4.21 15:34
@Anonymní píše:
@kalie neboli to, jen hrozne svědí, takže to mám rozdrápané

Zkus se podivat na net na lichen sclerosus, jestli ti to bude sedet…a na kozni bych sla rovnou s otazkou, zda to tohle nahodou nemuze byt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20843
7.4.21 17:16
@Anonymní píše:
@Kriss Tina lecila jsem a lecim i zevnitř, dělám vyplachy, zavadim globule, mela jsem i tablety -nic :(

Nemyslím zevnitř jako globule, ale celkove léčit organismus, třeba dietu co se dává při mykoze. Jsou potraviny co ti to můžou ještě zhoršovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat