Prací prášek pro alergiky Seventh Generation?

3.4.21 21:34

Praci prasek pro alergiky Seventh Generation ?

Ahoj, rada bych se zeptala, jaky praci prasek nebo gel dobre pere a zaroven je pro alergiky/atopiky.
S druhym tehotenstvim se mi vratil silne atopak. Diky jidlu ho drzim pod kontrolou, ale nesnesu ted zadnou chemii, jinak mam kuzi hned rozpraskanou do krve.

Potrebuji poradit praci gel, ktery ale opravdu pere. Diky synovi jsem kazdy den jak cune od jidla :lol:
Mate zkusenosti s Ecover, Sonnet ci Seventh Generation? Pripadne jine?
Bezne prostredky jako Sensitive Persil, Lovela, DenkMit sensitive atd. nemuzu. Mydlove orechy, Feel Eco nic nevyperou. Musi byt opravdu s minimem chemie, klidne detsky, ale aby dobre pral. Dekuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7380
3.4.21 22:00

Nam se osvedcil Frosch Baby. Dcera mela ekzem (kvasinku) a manzel ma tu kuzi taky nachylnou, tak v nem jjedeme cela rodina :) za me pere dobre i fleky od jidla. Pripadne jsem na fleky mela strikaci Attitude a nebo gelik primo na flek od Feel Eco a dobry :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 22:06

@Kukacka123 dekuju moc, vidis, ten me ani nenapadl a to mam Frosch produkty na uklid hrozne rada :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
3.4.21 22:15

@Vanilkapepr vubec neni za co :) ja teda peru dost na 60, tak i mozna proto to pekne pousti :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 23:57

@Kukacka123 jo, to ja taky casto na 60. Nas malej by jinak mel vsechno obleceni na jedno pouziti :). Zadnej predpirkovej sprej zatim nezabral dostatecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
4.4.21 00:05

Taky používáme Frosch :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
4.4.21 06:41
@Vanilkapepr píše:
@Kukacka123 jo, to ja taky casto na 60. Nas malej by jinak mel vsechno obleceni na jedno pouziti :). Zadnej predpirkovej sprej zatim nezabral dostatecne.
:D Ja to sprejovala treba pul hodky predem :) tak uvidis, treba budes spokojena…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
4.4.21 07:12

Mě se atopák rozjel nejvíc s prvním porodem. (už jsou to 3 roky a na ruce nemohu skoro nic) Taky mám doma frosch baby - výborné! a ještě mi známá objednávala od eurony nějaký jejich dětský prací prášek. Z toho mám ruce taky v klidu a používám ho na špinavější prádlo, pere trochu lépe. Na skvrny mi zabírá žlučové mýdlo ve spreji od frosche. Kupovala jsem všechno v DE (je to tam o dost levnější), tak snad je to tu stejné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 10:18

@Kukacka123 ja ten sprej dostala v balicku v porodnici (ten Feel Eco) a nic moc nezabira, vzdycky musim klasicky kostkou zlucovym mydlem. Ty to nastrikas za cerstva na skvrny, ze to funguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 10:27

@kavenka diky :)
@AndulkaMa diky moc. Zkusim ten Frosch. S tou Euronou vaham trochu. Miluju par jejich produktu, ale musim mit vzdycky rukavice jak s tim delam, jinak mi to ekzem na rukach rozjede. Jestli ale pere jeste o trosku lip, mozna bych mohla zkusit. A mas gel nebo prasek?
Ja s atopakem bojovala v detstvi, pak byl roky pokoj, pak se mi obcas rozjel na rukach a ted ve druhym tehotenstvi desny. Mam opet mapy ekzemu pod koleny, na rukach. Svedi to jak blazen :(. Ale vypozorovala jsem, ze kdyz pouziju kosmetiku pro atopiky, je to lepsi. Ted jeste ten praci gel. S mydlovymi orechy to bylo super, kuze klidna, akorat bych ani prat nemusela, vse zustalo nevyprany :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
4.4.21 12:31
@Vanilkapepr píše:
@Kukacka123 ja ten sprej dostala v balicku v porodnici (ten Feel Eco) a nic moc nezabira, vzdycky musim klasicky kostkou zlucovym mydlem. Ty to nastrikas za cerstva na skvrny, ze to funguje?

Od Feel Eco jsem mela takovy gel v lahvicce se stetinkama. Sprej byl od Attitude. Jinak vetsinou strikam/napatlam az pred pranim, ne hned za cerstva :)

Jinak vyborna je Bioderma Atoderm (pouzivam na dceru) a na loziska zinek. A hodne dela strava no, co mam vypozorovano u dcery. + Brat probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 14:08

@Kukacka123 ja za cerstva taky zapomenu a pred pranim uz je asi pozde, nebo je nas malej kral zaspineni :lol:
Ano, strava u me dela hodne, nesmim mleko, citrusy, orechy, jinak trpim jeste vic.
Atoderm jsem jeste nezkousela. Nenechava moc mastny film? Mazu ted Topicreme, je prijemny, ale efekt nevidim. Domazu a zkusim dalsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1190
4.4.21 14:17

Hrozně důležitý je máchání a zbavení se prací složky: místo aviváže dávám půl panáka octa a kůži je líp.. jinak peru v Tierra Verde pomerančovém gelu, lžíci Namo k tomu a všechny fleky beru předem žlučovým mýdlem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
4.4.21 14:52

Frosch baby pere dobře, já používám sypké teda, ale není 100%přírodní.
Tierra verde jsi nezkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
4.4.21 15:30
@Vanilkapepr píše:
@Kukacka123 ja za cerstva taky zapomenu a pred pranim uz je asi pozde, nebo je nas malej kral zaspineni :lol:
Ano, strava u me dela hodne, nesmim mleko, citrusy, orechy, jinak trpim jeste vic.
Atoderm jsem jeste nezkousela. Nenechava moc mastny film? Mazu ted Topicreme, je prijemny, ale efekt nevidim. Domazu a zkusim dalsi.

Na Topicrem ctu samou chvalu, ale spis je to spoluprace… Meli jsme Intensive Baume a neprislo mi, dcerka mastne obleceni nemela. Ted ma ten Preventive krem a taky super :)

Jinak souhlasim, jak je psano vyse, misto avivaze dat na machani ocet a pak treba jeste machani navic. Po octu to nesmrdi a vypere se veskery zbytek pracich prasku/gelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat