Reakce na produkt?

25.3.21 00:54

Reakce na produkt?

Ahoj holky chtěla bych se na něco zeptat poslední dobou jsem začala trpět na akné. Dělají se mi takové „beďary“ které i po celém obličeji strašně bolí. Tak jsem zašla do lékárny aby mi paní něco poradila. Dala mi od značky Sebamed čistící pěnu, peeling a krém. Máte stím někdo z vás zkušenost? Má zkušenost je taková, že to používám teprve 3 dny a začala jsem teda dvakrát denně pleť čistit pěnou pak jsem nanesla peeling a nakonec ten krém. Večer se mi už na pleti začal dělat asi ekzém. Mám suché fleky které svědí kolem nosu se mi odlupuje kůže jako po spálení sluníčkem. Je to docela nepříjemné přitom produkty jsou proti suché pleti neobsahují žádné alkoholy. Četla jsem i návod takže vše dělám správně. Nejdříve jsem myslela že to dělá ten peeling ten jsem teda vynechala a dávala jen pěnu a krém. Ale stále to je po použití produktu stejné. Pleť mám celou červenou svědí a vypadá jako spálená. Myslíte že je to alergická reakce nebo produkt funguje? Popravdě se mi to stalo poprvé. Nikdy jsem žádné produkty na pleť nepotřebovala tak proto jsem jak blázen a ptám se tady radši vás :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12006
25.3.21 04:27

Sebamed mi vůbec nevyhovuje. Žádný peeling nepoužívej. Zmen značku. Peeling se používá jednou za čas na zdravou pleť. Zajdi ke kožními.
Otirej pleť silným černým čajem a dopln vitamíny v jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14700
25.3.21 05:41

Evidentně ti tato řada nesedla. Navíc peeling se opravdu používá max jednou týdně. Na pleť s akné nebývá ale klasický peeling moc vhodný. Zkus si k péči o pleť s akné něco víc načíst a pak se vyprav na nákupy znova. Požádej i o vzorky, ať nevyhazuješ zbytečně další peníze. A pokud máš pleť hodně špatnou, návštěva kožního lékaře není od věci. Může ti dát lokální antibiotika na pleť a doporučit vhodné přípravky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
25.3.21 07:55

Zkus Syncare je to česká dermokosmetika, kolegyni pomohla na problematickou pleť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat