Vyrob si panenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 08:32
Vyrob si panenku

Ahoj dcerka bude mít narozeniny bude jí 10 a strašně miluje panenky. Bude mít kulatiny (10) a tak jsem jí chtěla udělat radost a koupit nějakou sadu na výrobu vlastní panenky jenže to hledá jen panenky z látky. Takže bych se chtěla zeptat jestli jste někde něco takového neviděli?? (Sadu na výrobu panenky, něco jako barbie)

Reklama

Reakce:

hakna
Kecalka 250 příspěvků 29.04.18 08:33

@Terka123456789 něco takového bylo od monster high

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32358 příspěvků 10 inzerátů 29.04.18 08:35

Našla jsem třeba toto . Nebo zkus projet Fler, kde jsou výrobci hand made panenek, zkus je oslovit, jestli by ti neposlali nějaký polotovar.

Levandulina
Závislačka 4774 příspěvků 12 inzerátů 29.04.18 09:10

V levných knihách mají různé sady na výrobu…

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 10:01

@Levandulina, @Tiger-lily, @hakna moc vám děkuju pomohli jste mi moc :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama