Reklama

Vyrob si panenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 08:32
Vyrob si panenku

Ahoj dcerka bude mít narozeniny bude jí 10 a strašně miluje panenky. Bude mít kulatiny (10) a tak jsem jí chtěla udělat radost a koupit nějakou sadu na výrobu vlastní panenky jenže to hledá jen panenky z látky. Takže bych se chtěla zeptat jestli jste někde něco takového neviděli?? (Sadu na výrobu panenky, něco jako barbie)

Reklama

Reakce:

hakna
Kecalka 255 příspěvků 29.04.18 08:33

@Terka123456789 něco takového bylo od monster high

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33008 příspěvků 10 inzerátů 29.04.18 08:35

Našla jsem třeba toto . Nebo zkus projet Fler, kde jsou výrobci hand made panenek, zkus je oslovit, jestli by ti neposlali nějaký polotovar.

Levandulina
Kelišová 5198 příspěvků 7 inzerátů 29.04.18 09:10

V levných knihách mají různé sady na výrobu…

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 10:01

@Levandulina, @Tiger-lily, @hakna moc vám děkuju pomohli jste mi moc :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama