Vyrob si panenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 08:32
Vyrob si panenku

Ahoj dcerka bude mít narozeniny bude jí 10 a strašně miluje panenky. Bude mít kulatiny (10) a tak jsem jí chtěla udělat radost a koupit nějakou sadu na výrobu vlastní panenky jenže to hledá jen panenky z látky. Takže bych se chtěla zeptat jestli jste někde něco takového neviděli?? (Sadu na výrobu panenky, něco jako barbie)

Reklama

Reakce:

hakna
Kecalka 253 příspěvků 29.04.18 08:33

@Terka123456789 něco takového bylo od monster high

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32738 příspěvků 10 inzerátů 29.04.18 08:35

Našla jsem třeba toto . Nebo zkus projet Fler, kde jsou výrobci hand made panenek, zkus je oslovit, jestli by ti neposlali nějaký polotovar.

Levandulina
Závislačka 4928 příspěvků 8 inzerátů 29.04.18 09:10

V levných knihách mají různé sady na výrobu…

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 10:01

@Levandulina, @Tiger-lily, @hakna moc vám děkuju pomohli jste mi moc :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama