Vyrob si panenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 08:32
Vyrob si panenku

Ahoj dcerka bude mít narozeniny bude jí 10 a strašně miluje panenky. Bude mít kulatiny (10) a tak jsem jí chtěla udělat radost a koupit nějakou sadu na výrobu vlastní panenky jenže to hledá jen panenky z látky. Takže bych se chtěla zeptat jestli jste někde něco takového neviděli?? (Sadu na výrobu panenky, něco jako barbie)

Reakce:

hakna
Kecalka 255 příspěvků 29.04.18 08:33

@Terka123456789 něco takového bylo od monster high

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33330 příspěvků 10 inzerátů 29.04.18 08:35

Našla jsem třeba toto . Nebo zkus projet Fler, kde jsou výrobci hand made panenek, zkus je oslovit, jestli by ti neposlali nějaký polotovar.

Levandulina
Kelišová 5601 příspěvků 17 inzerátů 29.04.18 09:10

V levných knihách mají různé sady na výrobu…

Terka123456789
Nováček 2 příspěvky 29.04.18 10:01

@Levandulina, @Tiger-lily, @hakna moc vám děkuju pomohli jste mi moc :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >