Výroba vlastního trika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 13.08.18 09:55
Výroba vlastního trika

Dobrý den, dlouho přemýšlím o výrobě vlastního trika..Mate někdo zkušenost? Pokud ano, s jakou stránkou? :)

Reakce:
Peťuláková
Kecalka 168 příspěvků 13.08.18 10:34

Ahojky, já si oblíbila stránku motovidlo.cz. ;)

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 10:40

Myslíte vyrobu trika i s ušitím, nebo jen úpravu koupeného?

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 13.08.18 10:52

@Lifka i s ušitím

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 14:28

@Petra.brozova tak ušiti trika je hracka staci mit overlock, ale jde to i bez. Klidně poradim jak na to pokud není pozdě

eleanora321
Nováček 9 příspěvků 21.08.18 22:33

motovidlo.cz = hezky web diky za tip

Peťuláková
Kecalka 168 příspěvků 24.08.18 20:47

@eleanora321 Není zač přeci. Ráda jsem pomohla :kytka:

sagina
Echt Kelišová 7647 příspěvků 24.08.18 21:12
@Peťuláková píše:
Ahojky, já si oblíbila stránku motovidlo.cz. ;)

dík :-) zrovna jsem hledala, kde nechat potisknout hrneček. pořád jsem nebyla tak nějak spokojená s nabídkou, ale tady to bylo ONO. hele, jeden den v noci jsem odeslala objednávku a druhý den mi přišla zpráva, že hrnek předali přepravní společnosti. už ho mám doma a vypadá úžasně :palec:

polican
Nováček 2 příspěvky 24.10.18 14:09

u nás se to teda vždycky dělalo tak, že se vzal kus látky a z něj se 2× vystřihl ten tvar trička. oba kusy jsme pak sešili dohromady. na to, jak je to jednoduché, jsem s výsledky poměrně spokojen

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >