výrobek z kávových zrn
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
výrobek za kávy
před vánoci jsem viděla fotečku, jak někdo dělal adventní věnec ze zrnek kávy, hrozně se mě to líbilo, ale toho kafe by tam padlo hrozně moc, chci si z něj taky něco vyrobit, ale nevím co, poraď te. Co lze vyrobit ze zrnek kávy??? aby se to hodil na jaro, myslím ty zrnka třeba lepit tavnou pistolí,… ale nic mě nenapadá
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Můžeš si třeba zrnky kávy olepit polystyrenové vajíčko nebo kouli, a ty pak pověsit na stuhu nebo z nich udělat zápich, nebo na stuhu vždy dvě proti sobě slepit tavící pistolí.
Ale k velikonocím mi jdou spíš veselé jarní barvičky, než skoro černé kafe, možná to s něčím veselým zkombinuj. Nebo si kup nepraženou. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To jsem asi byla já
. Hezkou a vcelku levnou kávu maj v Ikei. Koukni se do katalogu. Já bych udělala tu kouli, taky se z toho dá udělat stromeček, když se koukenš na stránky Mimibazaru, tak tam je toho hafo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit