Vysavač - poradíte?

Anonymní
4.5.20 00:12

Vysavač poradíte?

Prosím, poraďte, jaký vybrat vysavač (ne moc drahý). V bytě máme především podlahy, pouze jeden koberec v dětském pokoji. Původní vysavač zelmer flip nám vypověděl službu. Manžel by raději bezsáčkový, aby se nemusely dokupovat ne zrovna levné sáčky. Jaký byste doporučili?
Našel nějaký sencor-svc.. Cca za 1090,–, ale nevím, recenze sice celkem dobré, ale aby to nebyl krám… Já zase něco četla o vodních, ale nevyznám se v tom. Nechceme nic drahého, ale aby to alespoň splnilo to, co má.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5770
4.5.20 00:54

My máme bezsáčkový vysavač Electrolux, bohužel jsme ho kupovali v době kdy jsme byli s penězi trochu na štíru, takže je to ta nejlevnější řada za cca 2500. Máme v celém bytě lina, takže to celkem jde, na koberec nemá levný bezsáčkový vysavač sílu. My kupovali bezsáčkový vysavač, protože máme dva psy a za sáčky jsme utratili zhruba 300 za měsíc, pokud nemáte psa nebo jiné nepořádek nechavající zvíře (a dítě se nepočítá) tak kupte spíš vysavač sáčkový, bude mít vyšší tah ve stejné cenové kategorii. Po nějaké době jsme kupovali tyčový bezsáčkový vysavač (taky Electrolux) za cca 5000 a výkon je nesrovnatelný. Až odejde ten levný bezsáčkový, tak koupíme vysavač kole 6-8 tisíc, aby měl zase pořádný tah. Ten jsme nedávno pomáhali vybrat švagrové (vyšší řada od toho prvního zmíněného) a je to úplně jiný příběh. Pozor, většina bezsáčkových vysavačů je na suché vysávání, na vodu budete s cenou začínat výš, ale zase vyčistíte třeba i čalounění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6514
4.5.20 01:37

No, tak buď si můžeš každý rok koupit vysavač za litr a pravidelně se nervovat, že to vůbec netáhne, nebo koupit dražší.
Máme Dyson už - 10 let? Nechci to zakřiknout, ale po všech těch netáhnoucích blbě fungujících jakovysavačích je to konečně něco, co normálně účinně vysává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
4.5.20 07:20

Za me je vysavac za tisicovku jen zbytecne vyhozene penize. Chapu, ze nekdy muze byt financni situace horsi, ale zvazovala bych koupi sice drazsiho, ale profi vysavace. U nas v rodine kupujeme profi radu Karcheru a spokojenost maximalni uz nekolik let. S nejakym sencorem a electroluxem se to ani neda srovnavat. Ja razim vzdy heslo, ze nejsem tak bohata, abych mohla kupovat levne veci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13880
4.5.20 07:24

Pokud chcete šetřit, nekupujte hrkatko za 1000 Kč. Bude to akorát k vzteku, nebude to mít žádný sací výkon a do roka budete kupovat nový… Mě osobně se bezsáčkové vysavače nezamlouvají kvůli způsobu čištění. Spousta vysátého prachu se ti při vysypávání do koše bude zase vracet do vzduchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
4.5.20 07:47

Mamka má ten levný Sencor, stál ji myslím 1300 a sílu má teda jak blázen. Když byla nemocná, tak jsem jí přišla uklidit a měla jsem pocit, že to vcucne koberec :lol: Já bych tak levný vysavač nekupovala, protože bych měla předsudky, ale musím přiznat, že vysává stejně dobře, jako můj (mnohonásobně dražší) vysavač :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
6.5.20 09:07

Úplně bych nedoporučovala šetřit na vysavači. Máme jeden klasický sencor, ale teď už ho skoro nepoužíváme. Manžel koupil robotický vysavač mambot a ten to zvládá celkem dobře. Samozřejmě jednou za čas to chce vzít hezky ručně. Jen to nebude asi nic pro tebe. Ceny těchto vysavačů jsou ještě dost vysoké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama