vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.12.08 12:58
vyšetření

Ahoj,denska jsem byla na poslednim vysetreni u sveho doktora a rekl mi ze uz budu dochazet akorat do porodnice na kontrolu.No a v porodnici me objednala az na 2.1.termin porodu mam 13.ledna.ze driv tam misto neni.Ja myslela ze musim dochazet kazdy tyden.Tak ted nevim jestli mam zavolat svemu doktorovi nebo je to v poradku.nemate nekdo zkusenost??

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 17.12.08 13:08

Me kdyz muj gyndr predal do pece porodnice tak jsem sla az za deset dni.
Pokud je s tebou vsechno v poradku po dnesnim vysetreni tak si myslim ze neni treba se tam hnat hned pristi tyden.

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 17.12.08 13:12

tak mu pro klid své duše zavolej! a můžeš si říct, udělala jsem pro to vše! nevím jak to kde chodí.. já si bez objednání každý týden dojdu na monitor a prohlíží mě dál můj dr!
ale jiný kraj jiný mrav! vydrž!

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.12.08 13:15

Jo to je.Akorat me to trochu vylekalo protoze tam je napsane PS Nemocnice milos.bratri do tydne.A mam pozitivni test na streptokoka.Ale ten stim nema asi nic spolecneho.To se hlida az u porodu.

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 17.12.08 14:04

Já jsem sice chodila na ozvy a vyšetření až do porodu normálně ke svému dr. ale taky co týden. Mi to teda připadá hodně dlouhá doba až 2.1. Aspoň na ozvy tě teda měli vzít ono to asi má svůj důvod proč se v posledních týdnech točí ozvy mimča každý týden :? tak radši zavolej svému dr. a poptej se.

Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 17.12.08 15:09

Poznámka o pozitivitě na streptokoka je proto, aby ti dali při porodu ATB, aby ho mimčo při průchodu porodníma cestama nechytlo. Já jsem rodila nezvykle dlouho, takže u nás ATB při porodu nezabraly a Matýsek je musel po narození dostat znova…

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.12.08 16:21

tak jsem si volala.A pry se nic nedeje.tak dekuju vsem za odpovedi

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 17.12.08 20:48

je ot na zvyklostech porodnice. Já u prvního těhotenství do porodnice šla až 38tt, do té doby normál ke své dr a nedělala tam ani monitory. Oproti tomu v drhém těhotenství jsem chodila od 35tt (podle MS skoro 37tt)…

Ono jak je teď velkej frmol a hodně těhulí, tak to trochu posunuli a kdo může, o pacošky se stará co nejdýl. Některý těhulky chodí do porodncie jen rodit…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >