Reklama

těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

komurkova
Nováček 3 příspěvky 15.12.08 13:18
těhotenství

Chtěla bych vědět jestli mam šanci mít zdravé miminko když mám cukrovku mám průměr kolem 6. Poradte mi prosim jestli stím má někdo skušenost,děkuji

Reklama

Reakce:

noemmi
Kelišová 7342 příspěvků 15.12.08 14:14

Nepíšeš, o jaký typ cukrovku jde.

ALe šanci na zdravé miminko určitě máš.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.08 15:00

Ahoj,
ten prumer myslis glykovany hemoglobin nebo prumer glykemii…a za jakou dobu? Jestli glykovany, tak je to moc :( Chce to aspon dva tri mesice poradne hlidat, aby to spadlo na 4-5. Jestli mas glykemie kolem 6, tak je to v pohode. Ale stejne si nejdriv musis promluvit se svym diabetologem!

komurkova
Nováček 3 příspěvky 16.12.08 22:31

byla sem na kontrole tak dokonce mam hba 9,4 a Glikemii 9-10.Cukrovku mam tu prvni. doktorka na cukrovce mi ditě zakazuje, chtela bych vedet jestli se nekomu stalo ze otehotnel v me situaci a na potrat nesel.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.08 17:14

No tak to je fakt moc :( A to ti to proste jenom zakazuje a nijak ti nepomuze? Mela bys byt v prekoncepcni peci, pojistovny hradi i prouzky nad limit a poradne se dat do kupy! Co treba inzulinova pumpa???
Moc ti nepomuze, kdyz ti nekdo napise, ze na tom byl taky blbe a na potrat nesel, to vubec nic neznamena.
Pokud ted otehotnis, sance, ze se narodi nejak postizeny miminko, je docela velka :( Ja sama potratila na zacatku tehu a to jsem mela hba asi 6,2 a uz se na mne dost mracili…priroda ale rozhodla sama.
Vazne ti radim vsechno promyslet, treba zmenit dr., na netu najdes spoustu tipu, dat se dohromady a pak to pujde ani nebudes vedet jak :) Zdravy dite za to stoji…jen proste nebude hned.

A pokud nahodou tehotna uz jsi…hned zmen dr.!!! Protoze pokud ti jenom zakazuje a jinak nepomuze, je to k nicemu. Potrebujes se hodne hlidat, hodne casto merit glykemie…ja se v prvnim tehotenstvi merila i 13× za den! Hlidat jidlo, pokud mozno se nestresovat… Netusim, odkud jsi, jestli treba z Prahy nebo odnekud pobliz, zkontaktuj internu v Podoli nebo u Apolinare, tam se na tohle specializuji!

Je mi to lito, dost s tebou citim, ale ty to zvladnes! Ja sama cekam uz treti, je to hodne narocny, ale da se.

komurkova
Nováček 3 příspěvky 26.12.08 09:49

dekuji za radu a odpoved ja jsem bohuzel ze znojma ale preptam se jestli tu je i jiny doktor.

Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 20.02.13 11:34

Taky jsem to před pár dny řešila - doktror udělal stěr z čípku, to je prý nejsměrodatnější. Pak na tu vatovou tyčinku kápl ten roztok. Naštěstí to bylo OK, ale upozornil mě, že stejně o prosakování plodovky jít může, že kdybych nadále pozorovala nějaké větší mokro, mám přijít s vložkou.
Jinak - plodová voda mi praskla u prvního, to byla taková narůžověla kapalina, bylo jí fakt moc a moc. U druhého mi ji píchli na sále a byla žlutá a škaredá - zkažená. Sestry říkaly, že u přední vody to tak nevadí, ale nevím, co tím myslely. U třetího taky praskla, ale ne tolik, řekla bych, že to bylo úplně čiré.

Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 20.02.13 11:36

Pardon, vložilo se to jinam, nechápu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >