Reklama

vyší tlak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 05.05.09 13:52
vyší tlak

dobrý den chtěla sem se zeptat,byla sem včera na vyšetření a naměřily mi tlak 150/95 a dneska mi měřily znovu a měla sem 150/90 doktor me poslal na internu a tam me obednaly až na 18.5. tak se chci zeptat jestli to je špatný stim tlakem…děkuji za odpovědi..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 05.05.09 14:05

ahoj ssmile .
no normalni tlak to určitě není- proto te taky poslal na vyšetření. doma jsi zkoušela měřit? jestli třeba nemáš jen syndrom bílého pláště,
Jo a ještě: jsi těhotná?

har.

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 05.05.09 14:09

sem v 9 tt.a co je to ten sindrom bili plast????

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 05.05.09 14:09

ahoj, nejspis dosatens nejake prasky a bude to v pohode. Ale hlidat se to musi. nebooj.

PájaD
Kecalka 233 příspěvků 05.05.09 14:19

Ahoj,
syndrom bílého pláště znamená, že jakmile vidíš nějakého doktora, hned ti stoupne tlak :lol: .
Jinak neboj, jak už psala Pudloslava , tak ti dají asi nějaké prášky a hlavně si tě budou celou dobu těhotenství hlídat.
Normální tlak je okolo 120/80.

MisaN
Extra třída :D 10766 příspěvků 05.05.09 14:22

Ahoj,
měla jsem taky, cca od půlky těhu. Byla jsem 3 dny v nemocnici na pozorování, tam ok. Měla jsem až do porodu prášky, častější kontroly a nenechali by mě přenášet. Malej se narodil stejně o 2 týdny dřív. Jinak nic. Když jsem jela k porodu, měla jsem 180/110 a taky jsme přežili :-)

CCa 2 týdny po porodu ti prášky vy:,–(í a mělo by se to srovnat.

Hodně štěstí.

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 05.05.09 14:33

presne jak píšou holky.dostaneš léky a bude to v pohode.

oni ti mozna dají i domu přístroj, abys vyzkoušela zda mas i doma tak vysoký tlak. nebo zkus zajít k nekomu kdo ma tlakomer a zmerit se. tim se zjisti, jestli máš fakt vysoký tlak a nebo jestli je to tím prostředím u dr. No ale to jen tak naokraj.
 har.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 05.05.09 15:14

a já??? Taky dostanu léky??? :lol: :lol: Od začátku těhu mám tlak 148/52!!! Takže vysoko nízkej… Doktor to zatím vůbec neřeší, jen já "hysterka si někde přečetla, že propastný rozdíl mezi sys. a diast. taky není vůbec dobrý… Co budou dělat Pudli (lékařko naše emiminková) se mnou???

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 07.05.09 10:14

Lacenko, trovna tohle bych řekla, že je tím syndromem bílého pláště. Já teď na kontrolách většinou mám tak mezi 135-140/70-75, v prvním těhotenství mě vždycky změřila 3× a u třetího měření jsem se začínala dostávat na vyrovnanou hodnotu :lol: .

Janka1212
Nováček 3 příspěvky 12.05.09 14:45

Taky me ted merili tlak a 150/60 :lol: Ja mam urcite syndrom bileho plaste, protoze doma je to maximalne 115/63.
Ja dokonce citila, jak mi stoupa tlak a busi srdce jen pri pohledu na sestricku, ktera ho merila nekomu jinemu 8O

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 12.05.09 15:07

Syndrom bílýho pláště?? To asi těžko, já se doktorů nebojím a v předchozích těhotenství se můj tlak pohyboval okolo 90/60 a míň… No uvidíme co se bude dít dál…

anděla
Povídálka 45 příspěvků 13.05.09 21:22

Ahoj Lacenko co to tady čtu za špatné zprávy? Mimísek v bříšku má problémy??? To mě moc mrzí :cry: :cry: :cry:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 13.05.09 22:02

Lacenko neboj,myslim že kdyby to vadilo , tak už to Dr.řeší.Jo ani to nemusíš vědět , že máš ten syndrom,jelikož já se také doktorů nebojim,alespon si to myslim,a tlak mám stále 180/90 ,ale jenom u doktorů,doma je to v pohodě. :lol: :lol: :lol: Tlak je svinstvo,já kuli němu rodila Honzíka o dva týdny dřív :?

saryk75
Závislačka 3785 příspěvků 13.05.09 22:17

Ahoj,
asi dostaneš Dopegyt a možná ti dají „holtera“
http://www.medicon.cz/www?…
bylo by to lepší.

Vysoký tlak je sviňa, nechci strašit, ale mám za sebou
PREEKLAMPSII /> takže zvýšené hodnoty beru s respektem.

mirinka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 30.05.09 18:19

Ahoj,

tak mě nezbývá než souhlasit se Sarykem75, já jsem ve 30ttv poradně měla tlak 140/100, tak mě dr.poslal do nemocnice a tam to se mnou už jelo…na:,–(ili mi dávky dopegytu, vasokardinu a nějakýho léku na zklidnění, ale tlak jsem měla furt v rozmezí 140/90-180/110, z tohoto důvodu mě 2× překládali do jiný nemocnice a nakonec to skončilo tak, že se zhoršovaly průtoky placentou a měla jsem i špatný ozvy…píchli mi kortikoidy na dozrání plic miminka a musela jsem podstoupit akutně císařský řez ve 32tt. Narodila se nám holčička s váhou 1440g a měřila 39cm.
Takže pozor na vysoký tlak.....je to sviňa. :evil:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >