Vysílačka - jaká nejlepší místo chůvičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MoncaBre
Kecalka 102 příspěvků 12.03.12 19:57
Vysílačka jaká nejlepší místo chůvičky.......

Ahojte. Máte zkušenosti s vysílačkama místo chůviček? Četla jsem si o nich,ale často píší, že nejsou tak citlivé na pláč a škodí miminku.Můžete mi napsat vysílačky které máte vyzkoušené a jste s nimi spokojené. :think: Děkuji a hezký den :)

Reklama

Reakce:

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 12.03.12 20:09

vysilacku musis aktivne sepnout,kdyz chces mluvit, ne? To dela jen rodicovka jednotka, ta detska se spina sama.

Lionqueen
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 12.03.12 20:13

ahoj, my máme jak půjčenou chůvičku, tak vysílačky. Chůvička je opravdu citlivější a zachytí i jakékoliv zavrtění nebo pobreknutí, kdežto vysílačka až to pořádné brečení, ale za to má větší dosah. ale že by škodili miminku jsem teda netušila. čím škodí?

JayLee  12.03.12 20:18
suik píše:
vysilacku musis aktivne sepnout,kdyz chces mluvit, ne? To dela jen rodicovka jednotka, ta detska se spina sama.

nemusis klasicka vysilacka když ma VOX, tak funguje jako klasicka chuvicka. Vyjde levnejc podstatne :pankac: na vysilackach jako takovych jsem uz 12 let a na radioamaterkych pasmech tak na cbčku takže v zadnem pripade tam nic skodlivyho nehrozi :pankac: :kytka:

MoncaBre
Kecalka 102 příspěvků 12.03.12 20:18

četla jsem, že mají nějaké vlny, ale co dnes není škodlivé…Jinak vysílačka když má vox tak může fungovat jako chůvička.Tak se nemůžu rozhodnout zda chůvičku nebo vysílačku

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 12.03.12 20:23

aha, tak ja jsem zamrzla na „koncim, prepinam“ :lol:

JayLee  12.03.12 20:25
suik píše:
aha, tak ja jsem zamrzla na „koncim, prepinam“ :lol:
:mrgreen: :lol: tady orel tady orel jak me slysite?Prepinam :lol: :lol:

MoncaBre
Kecalka 102 příspěvků 12.03.12 20:28

nějaká konkrétní vysílačka?
:think:

MoncaBre
Kecalka 102 příspěvků 12.03.12 20:30

to já to taky nevěděla. Náhodou mi to řekla kamarádka. Říkala ještě, že když jde manžel s kočárkem tak mu dává vysílačku sebou a má je pod kontrolou :D :D

Veverunkav
Kelišová 5614 příspěvků 12.03.12 20:34

ahoj my máme vysílačku od sencor koupená v planeo elektro.. Sem maximálně spojena, skvělej dosah a slyším to co potřebuju.. Vrtění sice neslyším, ale to nepotřebuji.. I malé fňuknutí to zabere..

Lionqueen
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 12.03.12 20:37

vysílačku máme Quechua a je fajn :-)

Aicuul
Extra třída :D 10324 příspěvků 12.03.12 20:58

Tak já mám nějakej chytřejší telefon a manžel mi do něj stáhnul aplikaci „chůvička“ a je to..jakmile mimi zabrečí, telefon zavolá na číslo, který tam uvedu :palec: super věc

AdelQa
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 12.03.12 21:19

Taky jsme se nechali ukecat a místo chůviček pořídili vysílačky. Máme tyto , ale moc spokojená nejsem. Ze začátku to šlo, ale pak to mělo docela výpadky, že malej třeba už dost pobrekával a vysílačka nic. Hlásila až fakt „řev“..tak buď se musel ozvat hned nebo měl smůlu :lol: Dosah mají velký, to je pravda. Je tam spešl baby kanál, takže bych si představovala tu citlivost fakt větší. Za mě tedy nedoporučuju a jsem pro klasickou chůvu asi :think: … i když jsou různé typy a holky přede mnou některé vysílajdy chválily. No, já nedoporučila, ale poskytla jsem info, kterou nebrat :palec:

MoncaBre
Kecalka 102 příspěvků 12.03.12 21:37

aspoň víme kterou nee!Ségra má videochůvičku a nemůže si ji vynachválit :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama