Vyškov a objednání na operaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 17.02.18 18:35
Vyskov a objednani na opeci

Dobrý den, prosim o radu zda nevite jak je to ve Vyskove na gynekologii zda se tam objednava na zakroky na zaklade zadanky nebo muzu rovnou prijit na prijem. Dekuji

Reklama

Reakce:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 17.02.18 18:48
@evíček 84 píše:
Dobrý den, prosim o radu zda nevite jak je to ve Vyskove na gynekologii zda se tam objednava na zakroky na zaklade zadanky nebo muzu rovnou prijit na prijem. Dekuji

Se obavam ze nikde nemuzes prijit proste na prijem.jen tak. Kdyz tak.mi pisni do SZ o co se jedna a snad poradim. Ve vyskove jsem dlouho pracovala i.kdyz ne primo na gynde.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama