Vysoká sliznice, kojení, ms nikde

527
21.9.20 09:41

Vysoká sliznice, kojení, ms nikde

Ahoj, kojím ročního syna. Zhruba před měsícem mě začalo pobolívat v podbřišku, sem tam křeč, jako by se blížila ms. Tou dobou jsem zrovna byla na kontrole na gynekologii a lékařka mi řekla, že mám velmi vysokou děložní sliznici, pokud si dobře vybavuji 18 mm. A do 14 dnů že mám čekat ms. Bohužel mě nenapadlo zeptat se, co dělat, pokud by ms nepřišla (syn hrozně vyváděl a myslela jsem jen na to co nejdříve být venku). Ve čtvrtek budou 4 týdny od kontroly a ani známky špinění. Pouze pobolívání podbřišku, občas křeč, nafouklé břicho, otřesná pleť :cert: Kojím ještě docela hodně. Je potřeba to nějak řešit, sledovat nebo je to normální? Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1555
21.9.20 09:45

Asi bych si udělala těhotenský test a podle výsledků řešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
21.9.20 10:15

@Lumíkovec Jéžiš no to by bylo! :lol: Těhotenství nepředpokládám, i když člověk nikdy neví, že jo…o obě děti jsme se snažili x měsíců a dost poctivě a teď spolu jednak něco máme tak dvakrát do měsíce, docela se hlídáme, kojím zhruba 20× denně a v noci nejvíc, ms ještě vůbec nebyla, tak to snad není možný! Já jsem si spíš říkala, jestli není problém, když ta narostlá sliznice nepůjde pryč a bude tam třeba týdny, měsíce… myslím teď v případě, že nejsem těhotná. U těhotenství je to jasný…Test jsem nedávno našla v koupelně, ještě z dob testování před těhotenstvím se synem. Tak zítra pro sichr zkusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
21.9.20 10:30

Kojeni spolehliva antikoncepce neni a muzes otehotnet, nez se ti vrati ms, pac ovulace je pres menstruaci…hele nevim, ja shodou okolnosti vim o jedine situaci, kdyz jsem mela vysokou sliznici a pak neprisla ms a byla jsem tehotna :think: Ale tak uvidis. Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
21.9.20 14:18

@beruska9 Vím, že to není spolehlivá ochrana. Nicméně u dcery dokud jsem kojila, otěhotnění se nedařilo. MS dorazila asi 2 roky po porodu, kojila jsem stále na požádání. Pak už jsme se i snažili, takže jsem dělala ovulační testy a zjistila jsem, že mám ovulaci jen co 2 měsíce a pouze pár dní před ms, takže uhnízdění nebylo možné. To trvalo, dokud jsem byť jen obden kojila. Až několik měsíců po úplném odstavení se cyklus upravil a začala jsem ovulovat cca 10 dní před ms, což se bere jako hraniční.
Nevěřím, že by moje tělo bylo takový masochista, že by se nechalo otěhotnět při kojení co 45 minut každou noc… :lol:
:jazyk:
Nějaká jiná zkušenost s vysokou děložní sliznicí bez ms při kojení - kromě těhotenství???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama