Vytahaná pochva

Anonymní
20.4.21 09:42

vytahaná pochva

Ahoj maminky
Před 5 lety jsem porodila a od té doby jí mám vytahanou což je obrovský problém při sexu.Moje dr mi poradila jak cvičit a doporučila mi jaké vybrat venušiny kuličky aby se to vrátilo do původního stavu bohužel to vůbec nepomohlo a při sexu já ani partner nic necítíme(nedochází k žádnému tření)i když mám svaly stažené skoro k prasknutí. Jinak dřív jsme žádný takový problém neměli. Už se i sexu vyhýbáme on z toho nic nemá a já si pokaždé připadám hůř a hůř. Je mi teprve 30 a nechci aby to tak zůstalo nemáte některá nápad nebo radu jak se zase vrátit do původního stavu?
Odzkoušené mám cviky pánevního dna, kuličky, různé stahující gely ze sex shopu a všechny možné polohy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
604
20.4.21 09:52

Jsem bez zkušeností ale co jsem četla kdysi tak jako poslední záchrana je ještě taková menší plastika, tehdy to stálo pakatel.
Krom gymnastiky a kuliček znám právě jenom tohle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
20.4.21 09:57

Jsi si jista, že opravdu jsi tak vytahaná? To, že ze sexu nic nemáte, může být dáno i něčím jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 10:06
@Banane18 píše:
Jsem bez zkušeností ale co jsem četla kdysi tak jako poslední záchrana je ještě taková menší plastika, tehdy to stálo pakatel.
Krom gymnastiky a kuliček znám právě jenom tohle

O tom už jsem slyšela a měla jsem i našetřené peníze na ten zákrok bohužel se akorát objevila corona a finanční rezerva musela padnout na jiné věci.

• Citovat
  • Nahlásit
604
20.4.21 10:09

To je mi líto :(.Dokážu si představit že to musí být hrozně nepříjemné.
No ještě je možnost zkusit to přes pojišťovnu ale zase nevím jak je na tom česká pojišťovna, tady v Německu to platí když dokážeš že ti to dělá na psychické újmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 10:13
@Josefuna píše:
Jsi si jista, že opravdu jsi tak vytahaná? To, že ze sexu nic nemáte, může být dáno i něčím jiným.

No nejsem si úplně jistá že jsem vytahaná ale nikdy mě nenapadlo že by to mohlo být něčím jiným. Při jiných hrátkách je všechno v pořádku a ani jeden z nás nemá problém dosáhnout vyvrcholení. A před sexem máme celkem dlouhé předehry a jiskra mezi námi pořád je.

• Citovat
  • Nahlásit
3699
20.4.21 10:20
@Anonymní píše:
No nejsem si úplně jistá že jsem vytahaná ale nikdy mě nenapadlo že by to mohlo být něčím jiným. Při jiných hrátkách je všechno v pořádku a ani jeden z nás nemá problém dosáhnout vyvrcholení. A před sexem máme celkem dlouhé předehry a jiskra mezi námi pořád je.

No tak vidíš, nejsi si jista. Velká část žen prostě nemá vaginální orgasmus, takže při sexu tímto způsobem nic moc necítí. Budeš patrně jedna z nich. A to, že necítíš tření může být způsobeno i nadměrným zvlhčením nebo bohužel i menším nebo ne úplně tvrdým penisem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
20.4.21 10:26
@Banane18 píše:
To je mi líto :(.Dokážu si představit že to musí být hrozně nepříjemné.
No ještě je možnost zkusit to přes pojišťovnu ale zase nevím jak je na tom česká pojišťovna, tady v Německu to platí když dokážeš že ti to dělá na psychické újmě.

Tady bych na to moc nevsázela každopádně zkusit to můžu za to nic nedám a i kdyby to tady nebylo možné chceme se stěhovat do německa až se situace trochu uklidní. Dokázat že z toho mám psychickou újmu by neměl být problém. Ale děkuji za radu snad to půjde s tou pojištovnou no a když ne tak zase našetřím povedlo se mi to už jednou tak to půjde i po druhé.

Příspěvek upraven 20.04.21 v 11:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 10:32
@Josefuna píše:
No tak vidíš, nejsi si jista. Velká část žen prostě nemá vaginální orgasmus, takže při sexu tímto způsobem nic moc necítí. Budeš patrně jedna z nich. A to, že necítíš tření může být způsobeno i nadměrným zvlhčením nebo bohužel i menším nebo ne úplně tvrdým penisem.

Na orgasmy mám štěstí že zažívám oba častokrát i současně. No přítel není zrovna moc obdařen to je pravda je to taký ten průměr. Když máme sex tak ze začátku je tvrdý normálně ale po chvilce jak jsem volná tak trochu ochabne a vlhká jsem až moc(někdy mi stačí se na něj jen koukat) tu nadměrnou vlhkost jsem probírala i se svojí dr její názor je že mám být vděčná a daleko horší by bylo kdybych byla vlhká málo.

• Citovat
  • Nahlásit
3699
20.4.21 10:39
@Anonymní píše:
Na orgasmy mám štěstí že zažívám oba častokrát i současně. No přítel není zrovna moc obdařen to je pravda je to taký ten průměr. Když máme sex tak ze začátku je tvrdý normálně ale po chvilce jak jsem volná tak trochu ochabne a vlhká jsem až moc(někdy mi stačí se na něj jen koukat) tu nadměrnou vlhkost jsem probírala i se svojí dr její názor je že mám být vděčná a daleko horší by bylo kdybych byla vlhká málo.

Zřejmě budeš mít pochvu naprosto normální.
Nejdříve tu píšeš, že z vaginálního sexu nic nemáš a najednou máš štěstí a zažíváš oba typy orgasmu častorkát a současně :) Pak teda nechápu, kde je problém, asi si tu tak trochu vymýšlíš, že? Nebo problém bude, že přítel už na sex moc není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21131
20.4.21 10:43

Co je ten průměr u přítele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31400
20.4.21 10:44
@Anonymní píše:
Ahoj maminky
Před 5 lety jsem porodila a od té doby jí mám vytahanou což je obrovský problém při sexu.Moje dr mi poradila jak cvičit a doporučila mi jaké vybrat venušiny kuličky aby se to vrátilo do původního stavu bohužel to vůbec nepomohlo a při sexu já ani partner nic necítíme(nedochází k žádnému tření)i když mám svaly stažené skoro k prasknutí. Jinak dřív jsme žádný takový problém neměli. Už se i sexu vyhýbáme on z toho nic nemá a já si pokaždé připadám hůř a hůř. Je mi teprve 30 a nechci aby to tak zůstalo nemáte některá nápad nebo radu jak se zase vrátit do původního stavu?
Odzkoušené mám cviky pánevního dna, kuličky, různé stahující gely ze sex shopu a všechny možné polohy.

A co říká gynekolog? Ten by měl vidět, v jaké konci jeho pole zájmu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
20.4.21 11:14

Nevim s kym jsi to panevni dno cvicila, ale gyn. o tom jak cvicit nemivaji ten nejlepsi prehled. Zkusila bych fyzioterapeutku zamerenou na gynekologicke problemy a panevni dno. Neni jich moc a musis vybirat, plus to neni zrovna zadarmo, ale urcite bych to zkusila nez hned operace. Takova „guru“ je fyzio Marika Bajerova, ale k te je tezke se dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 11:25
@Josefuna píše:
Zřejmě budeš mít pochvu naprosto normální.
Nejdříve tu píšeš, že z vaginálního sexu nic nemáš a najednou máš štěstí a zažíváš oba typy orgasmu častorkát a současně :) Pak teda nechápu, kde je problém, asi si tu tak trochu vymýšlíš, že? Nebo problém bude, že přítel už na sex moc není.

Když používám vibrátor který je jaksi větší než můj přítel a má i dráždidlo na klitoris tak se udělám v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
3699
20.4.21 11:29
@Anonymní píše:
Když používám vibrátor který je jaksi větší než můj přítel a má i dráždidlo na klitoris tak se udělám v pohodě.

No však ano, protože má dráždidlo na klitoris, asi bys měla příteli říct, ať Tě tam zkusí dráždit při pohlavním styku nebo si pomáhat sama. Pochybuju, že by po jednom porodu po 5 letech byla pochva nějak nadměrně vytahaná. Spíš budete mít jiné problémy v sexu, ne? Ty píšeš, že u tebe vše v pořádku, ale partner má problém, takže to spíše bude nějaký sexuální problém na jeho straně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat