Vyteklá solná lampa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 28.09.14 12:35
vyteklá solná lampa

Poradíte mi prosím někdo? Teď jsem byla v pokoji, který moc nepoužíváme a vedle solné lampy jsou takový zrníčka hodně, vypadá to, že to nejdříve teklo a pak to vyschlo do takovéto podoby, je možné aby mi nějak vytekla solná lampa a pokud ano, mohu jí stále používat, nemůže to škodit zdraví?

Reakce:
Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 28.09.14 12:36

@Dana 07 je to jenom sůl ;)

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 28.09.14 12:40

Taky se mi to stalo, lampa začala téct, když byla v místnosti kde bylo vlhko, nebezpečné to určitě není :)

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 28.09.14 12:44

Přítel si taky myslí, že je to vlhkem dekuju moc :-)

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 28.09.14 12:46

@Dana 07 je, mě ta lampa začala téct, když jsem začala v ložnici sušit prádlo

pjetka
Kecalka 178 příspěvků 28.09.14 13:12

Rozteklý solný svícen nebezpečný není. Nebezpečná je rozteklá solná lampička na elektriku. Měla jsem jednu takovou. Jednou v noci mě vzbudily blesky ze zásuvky. Lampička stála v louži vody, slaná voda stekla po kabelu až do zásuvky, kabel probíjel jako elektrický ohradník. Fakt super. I přesto, že vím, že sůl natahuje vodu, a že slaná voda je dobrý vodič, mě prostě nenapadlo, že se něco takového může stát. Není mi jasné, jak je možné, že se něco takového prodává bez upozornění na tohle nebezpečí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >