Tarot pro začátečnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 26.09.14 06:45
Tarot pro začátečnice

Zdravím všechny kdo s tímto výkladem už pracuje nebo to chce teprve zkusit. Já jsem teprve na začátku a budu ráda, když se přidáte a naučíme se společně těmhle krásným a hlavně velmi zajímavým kartičkám porozumět. Včera jsem si přinesla tarot snů a když karty robalila staly se automaticky mojí součástí :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 26.09.14 06:52

Tak to jsou moje kartičky :oops: http://im9.cz/…144bbbb8.jpg

miskakr
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 1 inzerát 26.09.14 08:05

Také zkouším ale myslím že je to ještě dlouhá cesta :D :D

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 26.09.14 08:15

@miskakr ahojky :mavam:
můžu se zeptat jak jsi se k tomu dostala a jak už to dlouh zkoušíš?? Mě když udělali regresi tak od tté doby jsem věděla, že jsem prostě jiná :mrgreen:
Před pár týdny jsem si nechala udělat tarotový a astrologický výklad a v tu chvíli jsem věděla, že tohle je to co mám dělat. Zatím jsem tedy samouk a se vším se seznamuju jako se studiem na regresního terapeuta a je to přesně jak píšeš ještě dlouhá cesta :mrgreen:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 26.09.14 08:26

@miskakr a ještě jak jsi začala?? Já teprve si čtu a na karty jsem si koupila dřevěnou krabičku, aby měly kde odpočívat :mrgreen:

miskakr
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 1 inzerát 26.09.14 08:31

@Denisa76 tak nějak chvíli..karty mám doma přes rok…zkoušela jsem spíše kamaradkce na vztahy, docela to sedělo ale myslím že v krabiččce nějakou dovbu asi zůstanou…prý mám moc energie a malou soustředěnoast říkaly zkušenější :D :D tak počkám postupně…někdy to v těcjh kartach vidím a někdy to nedává smysl…

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 26.09.14 08:38

@miskakr já to zatím zkouším vyložit sobě a první co mě vyšlo, že pomáhá velmi zkušený tarotář 8o 8o to jsem si skoro krupla do kalhot, protože tomu tak opravdu je. Tarotářka co mě dělala výklad byla neskutečná a pořád mě i vede takže super.Pak mě to házelo přesně jak tobě..něco sedělo úplně neskutečně a něco jsem koukala a nechápala. Je to určitě i tím, že člověk ještě pořádně neví jak v nich dobře číst a chce to trénovat :think:
Co mě jako první dostalo bylo jak si mě karty vybraly..mám doma od A. E.Waita a vůbec jsem je ani nerozbalila jak mě nezajímaly a tyhle druhý to bylo energie, že jsem ani nedýchala.
Co jsi zkoušela za výklad?? Já výklad na 3..do kříže a partnerský vztah.
Karty se míchají všechny dohromady nebo jsem to pochopila špatně??

miskakr
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 1 inzerát 26.09.14 08:49

@Denisa76 také sem zkoušela kříž a vztahy a pak jen třeba tři karty na blízkou budoucnost. Mám z karet respekt…bykly doby když jsem raději nechtěla vědět co mě čeká. Byljsem vždy u zkušených kartářek a je fakt že mi to vždy vyšlo. My jsem si je zkoušely vykladat i s kamoškou ale karty jsou zrádné…dají se někdy hodně olivnit pokud vykládáš sobě…Teď mi nějak mozek právě karty moc nepobírá ale bylo mi předpoězeno že mám k tomu velké předpoklady ale asi vážně musím dozrat. jak říkám občas přijde kamaradka zeptat se na vztah…karty většinou řeknou to co si myslí má intuice. jenže ten člověk si to většinou stejně udělá po svém a až dojde k určitému bodu vyplní se to co bylo v kartách… :)

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 09:10

Já používám A. E. Waita a ty mi sednou. Mám ještě pár dalších sad, ale jedině tyhle ke mě „mluví“.
Ale nebudu se tvářit, že bych byla rozená kartářka, nebo že bych měla pocit, že mi Tarot se souzen osudem. Spíš je jen součástí mého života, jako přítel, který má svou náladu. Někdy si příjemně pokecáme a jindy ne. Když se mi narodila malá, tak jsem třeba Tarot vůbec nevykládala, protože to prostě nebylo ono. A teď je zas doba, kdy to spolu zkoušíme.
Ale celkově Tarot používám spíš na utřídění myšlenek, nebízí mi pohled i z jiných úhlů, než jak daný problém vidím já.
Vykládám nejčastěji Keltský kříž, tomu prostě nejvíc rozumím. Ale snažím se i o jiné výklady. Literaturu mám, jen ten čas a klid mi chybí :D

miskakr
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 1 inzerát 26.09.14 09:12

@donaga :D :D uplně chápu

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 09:42

@miskakr Viď, když tomu člověk jednou propadne, tak to prostě bude zkoušet stále :D :D

miskakr
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 1 inzerát 26.09.14 09:45

@donaga právě..i když teď mám období stagnace…asi hormony :D :D

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 09:52
@Denisa76 píše:
Zdravím všechny kdo s tímto výkladem už pracuje nebo to chce teprve zkusit. Já jsem teprve na začátku a budu ráda, když se přidáte a naučíme se společně těmhle krásným a hlavně velmi zajímavým kartičkám porozumět. Včera jsem si přinesla tarot snů a když karty robalila staly se automaticky mojí součástí :oops:

tak to přeji aby Ti vyložily přesně to, co tě čeká a nemine 8) :D

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 09:52

@miskakr Mě to v těhotenství ještě šlo, ale už bylo znát, že myšlenky jsou jinde, priority se prostě měnily :D. Ale po porodu to prostě na čas zmizelo, ale to se ani nedivím, únava udělá své. Poté, co malá nastoupila do školky, tak jsem to zas začala zkoušet, ale stále to nějak nebylo ono. Tak jsem karty „očistila“ a zas k sobě nacházíme cestu :mrgreen:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 26.09.14 10:28

@donaga cítím to přesně jako Ty ;) Co jsem zažila při regresi a samotném pak výkladu tarotáře tak od tý doby fakt respekt a velká úcta nejen k terapii, kartám, ale i lidem co to dělají.
Taky to dělám podle nálady a než jsem poznala karty mluvila jsem s kyvadlem a když nebyl den tak lítalo jak pominutý a radši jsem šla dělat něco jiného :mrgreen:
Tyhle věci používám též k podívání se k dané věci ze všech úhlů, ale kolikrát mě to ukáže opravdu hodně. Někdy nechápu, ale časem mě to všechno dojde.
Moc jsme se nasmáli, když jsme si povídali s tou tarotářkou. Za vším co řekla jsem odpovídala"já vím, já vím" asi po hodce se usmála a řekla mi, že výklad vůbec nepotřebuju, protože moc dobře vím co bude a na další hodku jsme si vyměnili role a pomáhala jsem jí já s čím si nevěděla rady.Jak to někdy u nás bývá člověk dokáře poradit jiným, ale u sebe někdy si neví rady vůbec :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >