Jak často vytíráte plovoučku

12.2.20 16:25

Vytírání plovoučky

Dobrý den, jak často vytíráte plovoučku? Já každý den rychle přejedu (batole a pes).. Ale manžel nadává :nevim:, že se to za pár let z té vody zvedne a zvlní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

293
12.2.20 16:29

Vytírám obden. Ale jen navlhčeným mopem, nebo pořádně vyždímaným hadrem. Hodně vody plovoučce opravdu škodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15118
12.2.20 16:31

Já tak 2× týdně parním mopem. Ale nemáme zvířata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6975
12.2.20 16:32

Tak při vytírání snad podlaha nestojí ve vodě, aby nasála vodu do zvlnění. Nebo používáš nějaké hodně nevyzdimane koště, po kterém zůstávají stopy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
12.2.20 16:45

Moje máma vytirala plovoucky každý den, ručně na kolenou vyzdimanym hadrem. Po nějakých 10 letech ji museli teď v celém bytě měnit za vinyl, pač byla celá zvedlá, hlavně v těch “spárách”. :roll:
My máme teď plovoucku v baráku, vytírám mopem 1-2× týdně a teda doufám, že dnes už jsou ty podlahy dělaný kvalitněji, než tomu bylo kdysi, neb se nám dcera za chvíli začne plazit/lézt, do toho máme psa, takže budu muset taky vytírat mnohem častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
12.2.20 16:47

@andysek172 i Kdyby tak to není taková raketa za několik let pořídit novou ;). Je super že být udržujete v čistotě, co si budeme povídat pejsek v bytě = občas nějaké chlupy…taky plovouckou vytiram každý večer, psa v bytě nemáme ale máme krb a roční dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6975
12.2.20 16:55

@PepiKo wow to jako fakt? Hele a nemohlo to být, že jak se do toho hadru opírala, tak ho jakože ždímala a ono to zatékalo? Tohle jsem ještě neviděla 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 17:43

Já vytírám plovoučku 3× týdně. Používám hodně vyždímaný mop a za 3 roky je furt jak nová. ;) Používám jen Jar, nesmí se prej vytírat savem, ale vyzkoušené to nemám. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3345
12.2.20 20:14

Já vytírám asi 1× týdně, občas 2×. Nemáme psa. Ale nemyslím si že se to zvlní,. Já mám třeba super moc od leifheit, byl dražší, ale jde fakt hodně vyždímat, a vytírat opravdu jen vlhkým hadrem a podlah a je za 10 minut suchá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
12.2.20 20:31

Dřevěnou plovoučku dobře vyždímaným mopem denně, voda s přípravkem na dřevěné podlahy. Dělám to tak už 13 let a podlaha se opravdu nevlní ani nezvedá ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
12.2.20 21:04

Máme psy doma. Tak že každý den letem světem, 1-2× týdne pořádně. Plovoucku máme 5 rokem, stala majlant. Ale je k prdu. Pes se jednou po… Bohužel se to zjistilo za pár hodin a vznikla boule - časem si lehla.

Časem chceme vynil až tohle odejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3228
12.2.20 21:35

Mame ji jenom v loznici a na dvou mistech jsou spary tak rozlezle, ze tam ani mokrym mopem nezajizdim a beru to skoro na sucho. Vytiram cca 3× tydne, denne tam posilam Roombu. Ale ta podlaha je pres 20 let stara, jen co prijde na radu rekonstrukce loznice tak planuju vinyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama