Výtok a samoléčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.11 21:03
výtok-prosim poradte

Mám od porodu žlutý až hnědý zapáchající výtok a samoléčba nezabírá,vyzkoušela jsem canesten,gynopevaryl,nic nezabralo,prosim poradte nějaký jiný který ale opravdu zabírá,klidně at je drahý,hlavně že pomůže.Stydim se s tim k doktoru tak to prosim pochopte a poradte,děkuji

Reakce:
Florina
Stálice 53 příspěvků 05.11.11 21:06

Nezlob se, ale je hloupost nejít s tím k doktorovi, nechápu to…

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 05.11.11 21:07
Florina píše:
Nezlob se, ale je hloupost nejít s tím k doktorovi, nechápu to…

myslím si totéž, není to sranda..
Ale můžeš vyzkoušet ještě třeba Rosalgin :nevim:

Billi
Nadpozemská drbna 26115 příspěvků 05.11.11 21:17

Nezlob se, ale je nesmysl nejít k doktorovi. Ten už toho viděl. Kamarádka nešla, léčila se sama… Nakonec stejně k doktorovi musela a akorát léčba trvala déle než kdyby šla hned… Navíc ani doktor se nemusí hned trefit. Navíc ten výtok může znamenat nějaký větší problém. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.11 21:18
lyrica píše:
Florina píše:
Nezlob se, ale je hloupost nejít s tím k doktorovi, nechápu to…
myslím si totéž, není to sranda..
Ale můžeš vyzkoušet ještě třeba Rosalgin :nevim:

Lyrica:děkuji za nápad,četla jsem ted o tom a zdá se že by mi to mohlo pomoci

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 05.11.11 21:20

Zakladatelko, ale stejně, ten doktor to jistí :wink: Vůbec se neboj, jak píše Billi, ten už toho viděl..

Pavlínka05
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 05.11.11 21:51

Macmiror complex…ale nevím zda je volně prodejný
Také můžeš zkusit sedací koupel ze slabounkého hypermanganu…
Ale k dr. bych šla…zanedbáš a bude se to táhnout

Ajla
Echt Kelišová 8384 příspěvků 05.11.11 22:08

a jak dlouho mas po porodu?

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 05.11.11 22:11
Anonymní píše:
Mám od porodu žlutý až hnědý zapáchající výtok a samoléčba nezabírá,vyzkoušela jsem canesten,gynopevaryl,nic nezabralo,prosim poradte nějaký jiný který ale opravdu zabírá,klidně at je drahý,hlavně že pomůže.Stydim se s tim k doktoru tak to prosim pochopte a poradte,děkuji

jelikož ted pracuju jednou týdně v gyn amb, tak nemůžu napsat nic jiného, než běž k dr. nevím sice jak dlouho jsi po porodu, ale i tak hnědý zapáchající výtok rozhodně neleč sama doma „babskýma“ radama, ty sama nemůžeš vědět jakou má příčinu a zbytečně tu návštěvu u dr. oddaluješ, až pak léčba může být mnohem delší. a věř tomu, že u gynekologa nebudeš první ani poslední s tímhle problémem a on to bere jako práci stejně jako chirurg zlomeninu

Pipet
Generální žvanilka 24303 příspěvků 06.11.11 08:00

Kdyby to byly kvasinky, tak bych poradila bílý jogurt, ale tohle je kdovíco, šup k doktorovi.
Jednou mě taky nějaký výtok trápil, tak dr. nechala udělat kultivaci a nestačila jsem se divit, tablety, krém, ještě nějaká mastička… To bych doma fakt nedala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.11 12:28
Ajla píše:
a jak dlouho mas po porodu?

10 měsíců

Váš příspěvek
Reklama