vytvoření e-shopu

184
18.1.10 20:06

vytvoření e-shopu

Ahoj holky, chtěla bych si zřídit vlastní e-shop, ale nemám zkušenosti s tvorbou webu, netuším, jaký webhosting zřídit a naprosto se plácám v cenách, kolik za to kdo po mně může chtít. Můžete mi poradit, co je nejvýhodnější a zároveń nejlevnější? Kde je například technická podpora, jednoduchá tvorba stránek a podobně? Moc děkuju za názory! Ztracený Muchláček 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
18.1.10 20:56

Manzel ma pronajaty shoptet (nebo tak nejak se to pise).Je to hotovy obchod, muzes to cee i odkoupit, je to odstupnovane, umi to treba i delat faktury a ruzne vychytavky, ale vzdy zaplatis o kousicek vic. Pro zacatek mi to prijde idealni, nevrazis x tisic do vlastniho obchodu, kdyz treba zjistis, ze ti to nejede, jak bys chtela. jsou to ty televizni stolky v mem podpisu - www.televiznistolky.com

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
18.1.10 22:04

asi bych se zkusila zeptat tady: http://webtrh.cz/
rekla bych, ze ti tam usiji odpoved na miru a presne ti doporuci, co bude nejlepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
892
19.1.10 00:01

já mám koupený ShopFactory asi za 11t, uděláš si tam stránky sama, ovládání je celkem snadné, můžeš si vybrat z různých už hotových vzhledů, myslim, že se dá stáhnout demo verze, aby sis to ošahala a vyzkoušela, jak by ti to vyhovovalo, já to zvládla s minimální pomocí přítele - můj e-shop viz www.bezlepkovyshop.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
19.1.10 13:14

Ahoj, děkuju všem za inspiraci. Nejvíc se mi zamlouvá shoptet.. čičinko: nevíš, zda má manža i technickou podporu, když se mu tam něco pokazí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
19.1.10 13:20

muchlacku, se zeptám, ale myslím, že jo. Ale zatím bylo myslím vše v pohodě, hezky to šlape.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
19.1.10 15:38

simplia.cz, webtrh.cz - záložka eshop

to mi teď nadiktoval manžel, prý se tam máš podívat, nemám tucha, co tam je.

Technická podpora na shoptetu prý je, akorát prý před pár týdny nějak někdo objevil hesla uživatelů, ale už je to opravené, takže by to mělo být bezpečné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.10 22:36

hele, zkuste se zaregistrovat na www.kreativnidarky.cz dá se tam skvěle vzdělávat zdarma a vydělávat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
1.8.13 08:52

Koukni na hostshop.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu