Výživné pro provdanou manželku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jana.koci
Nováček 9 příspěvků 27.10.14 23:22
výživné pro provdanou manželku

Prosím, poradil a pomohl by mi někdo sepsat žalobu na výživné pro provdanou manželku?

Reakce:
TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 28.10.14 01:51

@jana.koci Ahoj,já jsem potřebovala takovou žalobu napsat tak mi na socce poradii charitu a tam to se mnou pani sepsala.Ale treba nekdo tady to sepise.Tak hodne stesti.

elpiska
Závislačka 2618 příspěvků 28.10.14 08:27

Právo na výživné od bývalého manžela zaniká novým sňatkem manželky, ne?

Keyllah
Extra třída :D 11111 příspěvků 28.10.14 08:55
@elpiska píše:
Právo na výživné od bývalého manžela zaniká novým sňatkem manželky, ne?

Tak paní asi myslí výživné od současného manžela na dobu do rozvodu…

elpiska
Závislačka 2618 příspěvků 28.10.14 08:59
@Keyllah píše:
Tak paní asi myslí výživné od současného manžela na dobu do rozvodu…

aha :)

jana.koci
Nováček 9 příspěvků 28.10.14 09:21

Asi jsem to špatně napsala. Ano, chci zažádat a výživné na dobu před a během rozvodu. Netuším, jak a co všechno má žaloba obsahovat a hlavně se bojím určovat částku.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 18.10.15 11:22

Obnovuji :) skrz velmi problémového manžela jde se rozhodla podat na soud o tohle. V březnu jsem podávala na soud ohledně deti a alimentu návrh. Soud uz byl 2×, manzel se nedostavil, alimenty neplatí a já mam jen rodicak 7 tisic. Další soud o deti je až v prosinci. Jak to sepsat a ma platit i zpětně? Muze mi někdo poradit? Dekuji.

P. S. Nejsem naivní, stejne to asi platit nebude, ale chci to zkusit uz proto, ze jde kvůli němu dost zadlužená, navíc on si za manželství nabral dost půjček u nebankovek za mými zády a neplatí je. Jde to pomalu do exekuce a oni půjdou samozřejmě i po mě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >