Vznik pms, kojení? - pms i při ms?

1
27.7.21 16:02

Vznik pms, kojení? - pms i při ms?

Ahoj holky potřebuji vaší radu. S ms jsem nikdy problémy neměla, max malá bolest břicha, nic hrozného. V průběhu života jsem ji teda i vlivem poruchy příjmu potravy dlouhou dobu neměla, každopádně nakonec jsem se po této stránce srovnala - opět bezproblémová, podařilo se mi díkyBohu otěhotnět, porod žádná sláva - skončil akutním císařem.. ms jsem dostala 5-6 měsíců po porodu a taky v pohodě. Každopádně letos tak březen/duben jsem začala pociťovat, že ms je problém- mívám psychické potíže, strach, úzkosti jsem paranoidní, bolí mě celé tělo a stojí to za prd.. co si budeme… někdy mi tyhle potíže přijdou až spolu s ma :think: tento měsíc je to opravdu pms - teď druhý den hrůza a konečně MS dnes přišla (snad už bude klid)… každopádně malého pořád kojím (teď už teda jen před spaním večer - bude mu za pár měsíců 3) a říkám si, jestli to tělo už prostě nemá těch všech hormonů moc… :think: máte některá zkušenost? Případně máte některá zkušenost s pms stavy i při menstruaci?… antikoncepci odmítám, skrz potíže co mi způsobila v minulosti. Na gyndě jsem skrz tyhle potíže kompletně vyšetřená a vše je v úplném pořádku :nevim: budu ráda za všechny rady/i čistě zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat