Vztah, nevěra

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
19.6.22 11:39

Vztah, nevěra

Dobrý den, rozhoda jsem se Vám napsat, abych získala objektivní pohled na můj život, kdy se neustále potkávám se stejným koncem a sama sebe se ptám proč. Před třemi lety jsem potkala zadaného muže, který má dvě děti. Nyní jim je 7 a 9 let. Ano, sama jsem si vybrala být jeho milenkou a nebyly to časy hezké. Ba naopak, snaila jsem se z této situace ven a hledala jinde partnera pro život. Po 2 a půl letech nevěra praskla. Žena o ni také věděla rok a půl. Nicméně čekala, že to partnera přestane bavit a vrátí se zpět domů. To se nikdy nestalo. Půl roku jsme se v tom všichni zúčastnění plácali. Snažil se doma a stejně odjížděl za mnou. Já už neměla sil a tak jsme se od sebe odloučili. Nicméně v prosinci mi zazvonil telefon s tím, že beze mě nemůže žít a chce nám dát šanci, aby si to v budoucnu nevyčítal. Po tom čase co jsem s ním strávila jsem neváhala a dala nám šanci. Co se od prosince změnilo? Domluvili se doma, že se budou střídat v hlídání obden a každý z nich si vezme kluky jeden víkend. Trvalo to tak tři měsíce a mně opět docházely síly. Říkala jsem si opravdu to takto může fungovat? Můj partner bude obden doma spát se svoji rodinou a zbytek se mnou? Co na to děti? Mají hokej v hlavě? Aby nedošlo z mé strany k výčitkám, tak jsem tolerovala kvůli dětem dost si myslím. Začla jsem nám hledat větší bydlení, ať vidím zda se někam posuneme? Aby kluci měli kam za tatínkem jezdit, jelikož jsme každý z jiného města. Sotva jsem našla bydlení, začla jsem se ptát, kdy budeme trávit čas s klukama?  Vždy mi řekl, že ten starší nechce - rozumím tomu. Šlo by třeba v jiný čas. Vše chce svůj čas, ale jak dlouho se takto dá žít? Jednoho dne jsme si sedli a vše jsme probrali. Mluvila jsem opět jen já a pak jsem jen zaslechla. Nemá to smysl, vyzkoušeli jsme vše. Nejlepší bude můj návrat domů. Miluji Tebe i svoji rodinu, ale takto se žít nedá. Ano, nedá. Proto jsem o tom všem chtěla mluvit, což ke všem vztahm samozřejmě patří. Jsem smutná z toho, že můžu být tolerantní… Neřešit majetky, prozatím jsme neřešilli horší záležitosti jako alimenty, finance… A výsledek mé snahy je jeho odchod odkud odešel, když byl přesvědčený, že doma jim něco scházelo… Něco na čem mohl pracovat a říkal, že to zkoušel a nefunguje to,.. Kde je pravda? Zjistím ji vůbec někdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2175
19.6.22 11:49

Nestojíš mu prostě za ty komplikace, no. A manželka s jeho návratem souhlasí, jo? Ta je dobrá teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3801
19.6.22 11:52
@Oztriker píše:
Dobrý den, rozhoda jsem se Vám napsat, abych získala objektivní pohled na můj život, kdy se neustále potkávám se stejným koncem a sama sebe se ptám proč. Před třemi lety jsem potkala zadaného muže, který má dvě děti. Nyní jim je 7 a 9 let. Ano, sama jsem si vybrala být jeho milenkou a nebyly to časy hezké. Ba naopak, snaila jsem se z této situace ven a hledala jinde partnera pro život. Po 2 a půl letech nevěra praskla. Žena o ni také věděla rok a půl. Nicméně čekala, že to partnera přestane bavit a vrátí se zpět domů. To se nikdy nestalo. Půl roku jsme se v tom všichni zúčastnění plácali. Snažil se doma a stejně odjížděl za mnou. Já už neměla sil a tak jsme se od sebe odloučili. Nicméně v prosinci mi zazvonil telefon s tím, že beze mě nemůže žít a chce nám dát šanci, aby si to v budoucnu nevyčítal. Po tom čase co jsem s ním strávila jsem neváhala a dala nám šanci. Co se od prosince změnilo? Domluvili se doma, že se budou střídat v hlídání obden a každý z nich si vezme kluky jeden víkend. Trvalo to tak tři měsíce a mně opět docházely síly. Říkala jsem si opravdu to takto může fungovat? Můj partner bude obden doma spát se svoji rodinou a zbytek se mnou? Co na to děti? Mají hokej v hlavě? Aby nedošlo z mé strany k výčitkám, tak jsem tolerovala kvůli dětem dost si myslím. Začla jsem nám hledat větší bydlení, ať vidím zda se někam posuneme? Aby kluci měli kam za tatínkem jezdit, jelikož jsme každý z jiného města. Sotva jsem našla bydlení, začla jsem se ptát, kdy budeme trávit čas s klukama?  Vždy mi řekl, že ten starší nechce - rozumím tomu. Šlo by třeba v jiný čas. Vše chce svůj čas, ale jak dlouho se takto dá žít? Jednoho dne jsme si sedli a vše jsme probrali. Mluvila jsem opět jen já a pak jsem jen zaslechla. Nemá to smysl, vyzkoušeli jsme vše. Nejlepší bude můj návrat domů. Miluji Tebe i svoji rodinu, ale takto se žít nedá. Ano, nedá. Proto jsem o tom všem chtěla mluvit, což ke všem vztahm samozřejmě patří. Jsem smutná z toho, že můžu být tolerantní… Neřešit majetky, prozatím jsme neřešilli horší záležitosti jako alimenty, finance… A výsledek mé snahy je jeho odchod odkud odešel, když byl přesvědčený, že doma jim něco scházelo… Něco na čem mohl pracovat a říkal, že to zkoušel a nefunguje to,.. Kde je pravda? Zjistím ji vůbec někdy?

Být nevlastní máma je hrozně těžká pozice. Ale být nevlastní máma, potom co jsi byla milenkou otce těch dětí, je ještě mnohem, mnohem těžší role a ten vztah bývá odsouzen k zániku. Když ne teď, tak za čas.
Pokud je manželka chytrá, tak nakonec většinu jejich majetku dostanou jejich děti a ona, pohlídá si všechno, u rozvodu dosáhne svého, alimenty budou vysoké, děti budete mít přitom velmi často, ale bez tebe a klidně se může stát, že budou jezdit na dovolenou společně a ty sedět doma. Nebo mít střídavou péči, ale ten týden tam ty nebudeš. S tím, že další děti nebudou třeba vůbec v plánu, protože na ně nebudou peníze ani čas. A u chlapa ani nálada.

Pokud je chytrý, spočítá si, že za pár let to bude podobné jako s manželkou, taky se okoukas a přijdou problémy. Ale proč dělit majetek, rozvíjet rodinu, ničit vlastním dětem život, když může být v klidu, doma, s manželkou.

Pokud přece jen zůstanete spolu, tak tvoje pozice bude strašná. Nechápu, že do tohodle chceš dobrovolně jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
19.6.22 11:55

Kdo si začne s ženatým mužem, musí očekávat komplikace. Ty sis to tak vybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
19.6.22 11:57

Další takový, co neví co chce… Až doma opět pomine počáteční euforie z návratu a nastanou starosti všedních dnů, tak zase - že s manželkou to není ono, že bez tebe nemůže žít, že to, že tamto, bla bla bla. Tak se zas vrátí k tobě. Až to s tebou opět spadne do stereotypu, tak hop k manželce, pak hop k milence a tak celý život, dokud ti on navždy neuzavře cestu pro normální vztah s možností založení rodiny. Tohle opravdu chceš?? Pošli ho k manželce a nech ho žít jeho věcně nespokojený život, už ho zpět neber a najdi si normálního chlapa. Tohle přerostlé rozmazlené dítě, které neví co chce, fakt nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
19.6.22 12:00

Seš blbá a ztrácíš čas. To se jako chceš do té rodiny nainstalovat jako matka v sudé dny? Na místě toho devítiletýho bych se zachovala stejně. Zbytečně si komlikuješ svůj život. Bože, radši bych byla sama než se ženatým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4553
19.6.22 12:05

Nechce komplikace, chce klidecek. Vrati se domu a do dvou let ma dalsi milenku, ale tentokrat si da pozor, aby to neprasklo. Aby si uzival pohody doma i pohody s milenkou. Chlapi nechtej nic resit.
Bud rada, ze ses ho zbavila zavcas. Manzelka je teda blba az na pudu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21566
19.6.22 12:06

No bohužel mu nestojíš za to, aby si vybral. A umožňuješ mu to co dělá (jeho manželka tím bude taky dost trpět), protože mu prostě prochází, aby si zařizoval věci podle toho jak chce on, namísto toho aby řešil i potřeby a přání svých žen, protože ví, že se mu přizpsobíte.

Na svůj úkor.

Někdo kdo bez tebe nemůže žít prostě začne řešit situaci tak, aby s tebou žít moh, ne aby koloval mezi dvěmi domácnostmi.

Jinak tedy pokud by to dopadlo tak, že by se plně nastěhoval k tobě, a ty by si přestala být ta chápavá a laskavá milenka (pořád nejsi nic jiného) a začala standardní partnerství, s běžnými vzájemnými požadavky na toho druhého, tak by to nejspíš řešil tak, jako před třemi lety - tedy že si najde další laskavou a chápavou milenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
19.6.22 12:10
@VitaminC píše:
Nechce komplikace, chce klidecek. Vrati se domu a do dvou let ma dalsi milenku, ale tentokrat si da pozor, aby to neprasklo. Aby si uzival pohody doma i pohody s milenkou. Chlapi nechtej nic resit.
Bud rada, ze ses ho zbavila zavcas. Manzelka je teda blba az na pudu..

Nemusi byt, vezme ho zpatky, udela plactivou scenu o duvere, borec prepise majetek na ni a az si za ten rok najde milku, odejde s igelitkou :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16104
19.6.22 12:14

Buď ráda, že je pryč a už ho proboha neber nikdy zpět. Najdi si chlapa co ví co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3670
19.6.22 12:19

Chudáci děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2504
19.6.22 12:28

Ver mi, ze kdyby te opravdu miloval, uz jste spolu, jemu to ale za tu namahu a komplikace nestoji, jen ceka jako to vy dve zeny vyresite za nej. To je ultra slaboch, hlavne si a nim taky neudelej dite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
19.6.22 12:40

Proste si uvedomil, o co vse by prisel - zpretrhane vazby v rodine a s prateli, pokazeny vztah s detmi, deleni majetku, rozvodove peripetie… jeho jistoty se otrasly a s tebou ho cekala jen nejistota veci pristich, jedna vec jsou obcasne schuzky a druha spolecny zivot s tolika komplikacemi ze startu.
Hledej pozitiva i v spatnem.. ten clovek za to nestal, nech jeho a jeho rodinu byt, casem hledej vztah jinde - s nezadanym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
19.6.22 13:05

Co ti k tomu napsat. Takto sis to vybrala sama tak trp a nestezuj si. Uprimne nechapu takove slabe typy jako si ty. To jsi skaredka nebo obtloustlice, ze lezes tam kam nemas. Tento typ muze nikdy nebude tvuj. Az dostanes rozum, tak prijdes na to, ze svobodny muz je pro tebe. Tak asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
19.6.22 14:06

Pusť ho z hlavy, manželku lituju, děti ještě víc…a věř mi, že takovy exemplář doma nechceš a zdaleka Ti nepovedel vše…tihle borcci jsou lháři az na půdu…Dobrovolně bych do tohohle nikdy nešla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat