Vztekání syna

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36
9.8.21 16:09

To není jen o zlobeni ale o tom že se celkově změnil a je hodně smutný a ja nevím jak mu pomoct chtěla jsem ze by mi třeba psicholog poradil co můžu udělat nebo něco takového je mi 22let a o své děti se starám dobře jen mě mrzí je je tak smutný a opravdu jsem si nepredstavovala ze dite je panenka co nic nebude dělat takového komentáře vážně stojí za to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Člověk aby se bál něco vyslovit aby ho ostatní maminky neukamenovali mam o svého syna zájem tudíž jsem chtěla jen radu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.8.21 16:10

@Aduš8 dekuji moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
9.8.21 16:11
@bemen píše:
To není jen o zlobeni ale o tom že se celkově změnil a je hodně smutný a ja nevím jak mu pomoct chtěla jsem ze by mi třeba psicholog poradil co můžu udělat nebo něco takového je mi 22let a o své děti se starám dobře jen mě mrzí je je tak smutný a opravdu jsem si nepredstavovala ze dite je panenka co nic nebude dělat takového komentáře vážně stojí za to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Člověk aby se bál něco vyslovit aby ho ostatní maminky neukamenovali mam o svého syna zájem tudíž jsem chtěla jen radu

Smutný? V jakém smyslu?
Víš co, hoď si do vyhledávače něco o tříleté (batolecí) pubertě. Ono to bude nejspíš stačit pro to, abys pochopila, co se mu děje v hlavě a že je to úplně normální, zvlášť v kombinaci s příchodem sourozence. A nenech dceru, ať mu ničí hračky apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.8.21 16:15

@unuděná to já dceři nedovolim aby nicila hracky vždycky se zeptám syna pujcis sestre hračku když nechce nenutím ho
Zkusím to děkuji za radu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27748
9.8.21 16:27
@bemen píše:
To není jen o zlobeni ale o tom že se celkově změnil a je hodně smutný a ja nevím jak mu pomoct chtěla jsem ze by mi třeba psicholog poradil co můžu udělat nebo něco takového je mi 22let a o své děti se starám dobře jen mě mrzí je je tak smutný a opravdu jsem si nepredstavovala ze dite je panenka co nic nebude dělat takového komentáře vážně stojí za to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Člověk aby se bál něco vyslovit aby ho ostatní maminky neukamenovali mam o svého syna zájem tudíž jsem chtěla jen radu

no spoustu lidí ti napsalo že se mu musíte víc věnovat co jiného???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.8.21 16:41

@ka2ka ano vím že se mu musím věnovat někdy je to těžké když malá od rána do večera brečí spi málo a chce se pořád chovat přítel je do večera v práci
Vážně by me to nenapadlo věnovat se svému dítěti
Chtela jsem jen radu jak se chovat když má záchvat vzteku a mlátí se hlavou o zem mám strach aby si neublížil vždycky ho vezmu objemu ho a čekám až to přejde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.8.21 16:44

@ka2ka nehledě na to že můj syn ještě nemluví řešila jsem s detskou doktorkou říkala že je liny a že mluvit nechce teď jsem byla pochvalná že udělal veliký pokrok že je vidět že se mu věnuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27748
9.8.21 16:46
@bemen píše:
@ka2ka ano vím že se mu musím věnovat někdy je to těžké když malá od rána do večera brečí spi málo a chce se pořád chovat přítel je do večera v práci
Vážně by me to nenapadlo věnovat se svému dítěti
Chtela jsem jen radu jak se chovat když má záchvat vzteku a mlátí se hlavou o zem mám strach aby si neublížil vždycky ho vezmu objemu ho a čekám až to přejde

odejít, většina to dělá kvůli pozornosti takže já odcházela a dítě přestalo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.8.21 18:06

@ka2ka děkuji moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27748
9.8.21 18:14
@bemen píše:
@ka2ka děkuji moc

pozoruj ho, naše scéna jak z hororu řev jako blázen, mlácení hlavou o dlažbu, ale když jsi se dobře podívala nikdy si nedal plnou silou jen lehoučce se dotkl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
9.8.21 18:16
@ka2ka píše:
pozoruj ho, naše scéna jak z hororu řev jako blázen, mlácení hlavou o dlažbu, ale když jsi se dobře podívala nikdy si nedal plnou silou jen lehoučce se dotkl

Ano, kde nejsou diváci, není divadlo. Syn v tomto období byl schopen ze vteřiny na vteřinu přestat, přesunout se za mnou a zase s sebou plácnout o zem v slzách a řevu, klidně 3× opakovaně :mrgreen: A mimochodem, když jsem se začala smát (vím, že to asi nebylo moudré, ale nemohla jsem se udržet), začal se smát taky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27748
9.8.21 18:18
@unuděná píše:
Ano, kde nejsou diváci, není divadlo. Syn v tomto období byl schopen ze vteřiny na vteřinu přestat, přesunout se za mnou a zase s sebou plácnout o zem v slzách a řevu, klidně 3× opakovaně :mrgreen: A mimochodem, když jsem se začala smát (vím, že to asi nebylo moudré, ale nemohla jsem se udržet), začal se smát taky :mrgreen:

no přesně to vystoupení by zasloužilo oskara

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.8.21 18:52

@ka2ka ano to je pravda vždycky když se bouchne do hlavy tak jakoby zpomalí aby se tolik nebouchnul jen to vypadá hrozně 😪 děkuji moc
Vím že to musí přejít

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin