Reklama

Walk-in šatna - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinengauruhoe
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 17.04.18 09:34
Walk-in šatna

Rada bych se vas zeptala na zkusenosti s walk in satnou. Hlavni vec, co me trapi, je prašnost. Mam mistnost 1.5 m x 7 m, takze na nic jineho ji stejne nevyuziji, ale za skrine na miru s posuvnymi dvermi se mi ted nechce utracet. Jak se vam v takove satne udrzuje cistota? A mate nejake tipy, co do satny urcite poridit a jake chyby nedelat? (Chtela bych tam nacpat veci pro 5 lidi)

Reklama

Reakce:

warita
Echt Kelišová 7746 příspěvků 17.04.18 10:37
@ngauruhoe píše:
Rada bych se vas zeptala na zkusenosti s walk in satnou. Hlavni vec, co me trapi, je prašnost. Mam mistnost 1.5 m x 7 m, takze na nic jineho ji stejne nevyuziji, ale za skrine na miru s posuvnymi dvermi se mi ted nechce utracet. Jak se vam v takove satne udrzuje cistota? A mate nejake tipy, co do satny urcite poridit a jake chyby nedelat? (Chtela bych tam nacpat veci pro 5 lidi)

mam walk in satnu udelanou v klasicke komore. Nechala jsem si udelat na miru otevrene police kolem dokola ve tvaru U. Nebo respektive, na leve a prave strane mam police az ke stropu a naproti dverim mam police jenom u stropu a jinak tam mam zavesnou tyc, na ktere vesime kabaty, kosile a jine veci, ktere maji viset a nemaji byt slozene. Uplne nejhornejsi police maji u stropu nechany vetsi prostor, aby mohli slouzit jako ulozny prostor pro neskladne veci typu krabice s vanocnimi ozdobami, nebo kufry.

Prasit se mi tam paradoxne neprasi vubec, ale je to take daleko mensi prostor, nez ten tvuj pokoj, plus tam neni ani okno. Tak nevim.

Ja bych ten tvuj pokoj vyuzila spis jako pokoj pro hosty/pracovnu.

Včelička992
Závislačka 3346 příspěvků 17.04.18 10:38

My mame satnu a momentalne je tam chaos a udrzuje se mi to spatne. Je pravda, ze ted s detma je tam opravdu curbes a nemam cas si to dat do poradku. Do budoucna to bude pokoj pro jedno z deti (maji ted spolecny). Mame jeste jednu satnu mensi a tam uz jsou i boty a to se mi udrzuje ted momentalne take spatne.

Uživatel je onlineKoty
Závislačka 3798 příspěvků 17.04.18 10:52

Máme takto řešené dvě šatny. Skříním nefandím. Akorát teda musím říct, že police z kvalitního dřeva nás vyšli do jedné šatny kolem 50tis. V každé šatně jsem si nechala udělat i pár šuplíků na spodní prádlo. Pokud si je tam taky budeš dávat, vřele doporučuju nekupovat ručky s ostrýma hranama, ale zaoblené. Kolikrát už jsem se při otáčení v menším prostoru o ně praštila. Chtěla jsem být prudce moderní a zachovat hrany, ale nejradši bych je vyměnila :cert: Volnou část, kde nejsou police doporučuji obložit dřevem s věšáčkama. Vypadá to pěkně a rozhodně to využijete na použité věci, které ještě nechceš dát do špíny. Btw nevím, kolik máte věcí, ale do rozměru, který uvádíš, se ani náhodou nevejdeme (jsme 4) a to máme bundy jinde. Si ji nech jen pro sebe ;)

Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 17.04.18 12:01

@Koty myslis, ze bych do 8m skrine mela co dat? No ja asi nee. :D Ono to stejne nejspis dopadne tak, ze tam budu mit veci jen ja a muz. A pak tam budou spacaky, kufry, batohy, sezonni dekorace a zase budu resit dalsi skrine :mrgreen:

@warita pokoj z toho delat nechci, je to strasna nudle. Muz svoji trucovnu ma a navstevam vzdy nechavame k dispozici cele spodni patro.

warita
Echt Kelišová 7746 příspěvků 17.04.18 12:20
@ngauruhoe píše:
@Koty myslis, ze bych do 8m skrine mela co dat? No ja asi nee. :D Ono to stejne nejspis dopadne tak, ze tam budu mit veci jen ja a muz. A pak tam budou spacaky, kufry, batohy, sezonni dekorace a zase budu resit dalsi skrine :mrgreen:@warita pokoj z toho delat nechci, je to strasna nudle. Muz svoji trucovnu ma a navstevam vzdy nechavame k dispozici cele spodni patro.

aha, vy mate dum! Tak pak neni nad cim premyslet. Nezapomen tam zakomponovat velke zrcadlo a nejaky regal na boty!

My bydlime normalne v panelaku. Komora je sice fajn, ale walk in satnik lepsi :mrgreen:

Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 17.04.18 12:53

@warita to rikam porad, pokud koupit byt, tak k tomu prikoupit i garsonku na stejnem patre na veci :mrgreen:

Janli
Kelišová 5692 příspěvků 9 inzerátů 17.04.18 13:16

Máme jednu šatnu, budeme dělat druhou. Já jsem maximálně spokojená. Jednou týdně ji vyluxuju, přejedu vysavačem i police. Oblečení větrá, mám tam spoustu místa. A hlavně, když nemám čas uklízet, tak nechám věci v koši na podlaze, zavřu dveře a nikdo můj bordýlek nevidí. :mrgreen:. Uklidím třeba až druhý den. Co mám sušičku, tak se z oblečení ani nepráší. V první šatně jsem měla police na míru, do druhé si je poskládám sama ze skříňověho systému z Ikei.

Uživatel je onlineKoty
Závislačka 3798 příspěvků 17.04.18 14:08
@ngauruhoe píše:
@warita to rikam porad, pokud koupit byt, tak k tomu prikoupit i garsonku na stejnem patre na veci :mrgreen:
:mrgreen: :pankac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >