Whirlpool vanička pro miminka

29.6.15 21:28

Whirlpool vanička pro miminka

Ahooooj :mavam: Máte některá z vás zkušenosti s whirlpool vaničkou pro miminka? Uvědomuji si, že je to možná zbytečná věc ale zajímalo by mě, zda některá z vás takovou vaničku používá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4621
29.6.15 21:37

8o
Jesti nevíš co s prachama tak ti pošlu svoje číslo účtu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 21:45

@geilens No, že bych nevěděla co s prachama to jako zrovna ne :mrgreen: Někde takovou vaničku prodávají za 30 tis. já ale našla za 2500,– tak jsem si řekla, že kdyby mi potom drobek dobře spal (což bych ocenila, protože budu studovat :mrgreen: ) tak bych se kousla a za dva a půl jí koupila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 22:13

A víš, že ti spát třeba nemusí a nebo, že to třeba bude zatvrzelý odpůrce koupání? :-D Já myslím, že je to zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 22:22

@lleennttiillkkaa Mno, právě proto se ptám, zda tady někdo s ní má zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
29.6.15 22:23

@Violleta Musela jsem se podívat, co je to za zázrak, první odkaz, co mi vyjel, byl za 3,5 tis, těch tvých 30 tis je asi překlep:-) Každá vanička za dvě stovky ti udělá stejnou službu a bublinky si prcek udělá i sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 22:29

@zuzkasim Ne ne není to překlep :mrgreen: podívej se sem: https://www.malvik.cz/…azni-vanicka A pak jsem našla levnější tuhle: http://www.miminkaabatolata.cz/…ummer-infant

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
29.6.15 22:38

Co vas prvni napadlo, kdyz jste to cetly? Me, ze to bude neco mezi prackou a myckou, vlozite pokakane dite, zvolite si program a vyndate ciste, kdyz to zapipa :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 22:39
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
429
29.6.15 22:47

Mě napadlo se podívat na cenu té nutné součásti - stojánek za pouhých 5 700 Kč.

No ale nekupte to, když to doporučuje i Miss :-)
Kateřina Stočesová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 22:49

@šerifka No jako vaničku za 30 tis bych fakt nekoupila, takovej magor zas nejsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama