Wraith kartářka a zkušenosti

Anonymní
7.3.21 09:34

Wraith kartářka-zkušenosti

Přemýšlím že bych si nechala od této kartářky vyvěštit budoucnost. Máte s ní zkušenosti?…Nestojím o komentáře typu jak jsem hloupá že na to věřím atd. opravdu ne!!! :) Chci aby se to tady drželo tématu i když vím že už jen jako naschvál mi tu určitě někdo něco takového napíše :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16016
7.3.21 09:53

Každá, každá kartářka a věštkyně má založený byznys na tom, že tahá prachy z lidí, co nejsou moc ochotní používat vlastní hlavu, jsou sugestibilní - tedy nechají si nakecat každou blbost a protože nepopužívají vlastn hlavu, tak si informace moc neověřují a především jsou natolik neochotní převzít zodpovědnost za vlasatní život a natolik vyděšení snášet běžnou nejistotu, že vyhazují peníze za kartářky.

Ty hloupější kartářky věří že mají nějaká dar, ty chytřejší vydělávají daeko víc peněz.

při troše snahy se to může naučit každý, kdo je dostatečně nechytrý, aby se přesvědčil že má dar a nebo dostatečně schopný načíst lidi, aby tím vydělával dost peněz. ještě to teda vyžaduje mít žaludek na to, vydělávat si taháním hejlů za nohu.

Podrobnosti zde https://manipulatori.cz/…tat-vestcem/

Pokud potřebujš vyřešit nějaký reálný prolém, je tu fakt spoustu lidí, co ti popmžůe to řešit reálně - ne vyhodit prachy za kecy, co chceš slyšet.

doktoři, psychologové, právníci, sociální poradenství mediátoři… ad libitum, ad nauseam.

Ty prachy pak raději pošli na charitu - třeba pak za to dostaneš za odměnu nějaký zázrak.

Kdyby existovala jedinná kartářka, která by skutečně měla jakékoliv nadpřirozené schonosti - jaký důvod by si vymyslela, aby si to neověřila v paranorlámlí výzvě?

Tak jako všichni ti američní důstojníci a nigerijští princové v tvém mailu jsou podvodníci, tak kartářky prostě neumí většit budoucnost. MAximálně ti řeknou pár volných věcí které si pak díky sugestibilitě a pár známých myšlenkových omylů zpětně vysvěltíš jako že se trefily.

Ale když mi pošleš 300 tak ti v mailu taky odpovíd. A dokonce se nad tím zamyslím, namísto toho abych ti napsala nějaký náhodný obecný blábol. Jen se ti asi nebdue líbit to co si přečteš, když zjevně nechceš být v kotnatku s reaitou a chceš spíš lži, které se ti budou líbit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16016
7.3.21 09:54

Jinak samozřejmě že prakticky nikdo, kdo vyhazuje prachy za kartářky nenapíše že to byla špatná investice - v rámci zachování sebeúcty člověk přesvědčí sám sebe, že se podvodnice trefila, protože jinak by to byla další rána do křehkého sebevědomí, že jsem natolik blbá, že vyhazuju prachy za podvodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 09:56

Věděla jsem že se pár psychicky nemocných najde a bude tu psát takové komentáře :roll: p AČKOLIV ŽÁDÁM ŽE JE TU NECHCI…Tak si poslušte když se vám psychicky uleví :D a myslíte si jak mě tím naštvete

• Citovat
  • Nahlásit
2555
7.3.21 09:57

Já zkušenost mám. Byla to,,zábava,, na jedné rozlučce se svobodou a absolutně se netrefila. Takže za mě ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16016
7.3.21 09:59
@Anonymní píše:
Věděla jsem že se pár psychicky nemocných najde a bude tu psát takové komentáře :roll: p AČKOLIV ŽÁDÁM ŽE JE TU NECHCI…Tak si poslušte když se vám psychicky uleví :D a myslíte si jak mě tím naštvete

ne - racionalita a schopnost vyhodnocovat realitu není psychická nemoc. A ano - prostě nechceš slyšet pravdu a raději chceš kecy. :srdce:

Proč tedy hledáš reference? Prostě jí ty prachy pošli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 10:36

@kavenka Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
30287
7.3.21 11:00
@Anonymní píše:
Přemýšlím že bych si nechala od této kartářky vyvěštit budoucnost. Máte s ní zkušenosti?…Nestojím o komentáře typu jak jsem hloupá že na to věřím atd. opravdu ne!!! :) Chci aby se to tady drželo tématu i když vím že už jen jako naschvál mi tu určitě někdo něco takového napíše :roll:

Ano, jsi naivka a strkáš peníze úplně do marné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
7.3.21 11:00
@Anonymní píše:

Tak proč lezeš na Emimino s takovou otázkou?! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
7.3.21 12:52
@Anonymní píše:
Přemýšlím že bych si nechala od této kartářky vyvěštit budoucnost. Máte s ní zkušenosti?…Nestojím o komentáře typu jak jsem hloupá že na to věřím atd. opravdu ne!!! :) Chci aby se to tady drželo tématu i když vím že už jen jako naschvál mi tu určitě někdo něco takového napíše :roll:

Dobrý den, sama dělám výklad karet a znám kartářky a léčitelky které dělají výklad právě z obrázku, myslím si že je to úžasný nápad pokud vás něco trápí nebo se chcete něco dozvědět, rozhodně to hloupost není, jsou lidi kteřídím opravdu umí léčit a pomáhat, pokud jste si našla doporučenou pečlivou paní, pak ano, bohužel v dnešní době najít poctivou kartářku je prostě problém. Moc mě mrzí že ostatní ženy co tady píšou a přesvědčují že je to hloupost. Každý má právo na svůj názor ale rozčilovat se kvuli dotazu. Hodně štěstí, Jednou mi taková paní kdysi pomohla mnohem více jak psychiatra takovýhle lidi jsou i zároveň terapeuti, mimochodem kartářství se používá i třeba v kriminalistice, pro obraz žen, které tu plácají jen tak do vzduchu. Hezky den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
7.3.21 14:59
@nickanonym píše:
Dobrý den, sama dělám výklad karet a znám kartářky a léčitelky které dělají výklad právě z obrázku, myslím si že je to úžasný nápad pokud vás něco trápí nebo se chcete něco dozvědět, rozhodně to hloupost není, jsou lidi kteřídím opravdu umí léčit a pomáhat, pokud jste si našla doporučenou pečlivou paní, pak ano, bohužel v dnešní době najít poctivou kartářku je prostě problém. Moc mě mrzí že ostatní ženy co tady píšou a přesvědčují že je to hloupost. Každý má právo na svůj názor ale rozčilovat se kvuli dotazu. Hodně štěstí, Jednou mi taková paní kdysi pomohla mnohem více jak psychiatra takovýhle lidi jsou i zároveň terapeuti, mimochodem kartářství se používá i třeba v kriminalistice, pro obraz žen, které tu plácají jen tak do vzduchu. Hezky den :srdce:

Léčí lékaři. Ne podvodnice s kartičkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 08:40

@nickanonym Já ty komentáře nečtu protože je píšou všude a furt dokola :lol: Příjdou mi k smíchu. Já kartářkám věřím a určitě na tom něco je. Chodila jsem k jedné kartářce která o mne nic nevěděla a ani nechtěla nic vědět, na nic se mě neptala a vše uhodla ;) Řekla mi že otěhotním a budu mít dceru a můj budoucí partner bude makat v nemocnici a potkám ho přes maminku :andel: No vubec jsem tomu nevěřila a hlavně jsem si říkala že jako přes mamku nikoho potkat nemužu když je o hodně starší než já a má jen kamaradky ve svém věku :mrgreen: No maminka za pul roku skončila v nemocnici kde na oddělení pracoval krásný chlap :srdce: a bavil se hodně s mojí mamkou a oblíbil si jí :andel: Pozval mě na kafe a nečekaně jsem s ním otěhotněla :nevim: a máme spolu dcerku :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 23:15

Nechala jsem si od Wraith udělat výklad. S přítomností a popisem povahy přítele se trefila. Napsala to tak, jak to je. Tak ještě uvidím co budoucnost, jestli se vyplní :D ale určitě se na to neupínám, jen je fajn slyšet nestranný názor. Pomůže to srovnat si některé věci a dívat se na vztah jiným pohledem. Lépe pochopit partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
143
1.4.21 18:17

@Russet Byliny vám nic nerikaji? Dusevni zdravi taky slysite poprve?.. (Ma teta osobne takto pomahala dokonce mnohdy i zadarmo)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
3.4.21 20:19
@nickanonym píše:
@Russet Byliny vám nic nerikaji? Dusevni zdravi taky slysite poprve?.. (Ma teta osobne takto pomahala dokonce mnohdy i zadarmo)..

Ale i některé byliny v nesprávném množství mohou uškodit. Takže je lepšú se poradit s lékařem. Zadarmo ti teta pomáhala. To je teda světice!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat