Duchové v podkroví?

Anonymní
28.2.21 11:42

Duchové v podkroví?

Ahoj, hrozně těžko se mi to píše, ale stalo se vám někomu? Od Března 2020 bydlíme v baráčku, podkroví je přistavene asi od roku 2012 cca, ale zatím tam pokoje nemáme, jsme jen dole a nahoře máme věci. Nikdy jsme nic neslyšeli, ale předevcirem, přítel usnul a já koukala na televizi a o půl 12 v noci sem uslyšela rány, prvně jsem si myslela, že je to z ulice, máme ji hned vedle ložnice, a jak sme níž tak jde slyšet když nekdo jde.. jenže to trvalo déle, tak sem vzbudila chlapa ať se jde podívat nahoru, šel a nikde nic.. tak swm si říkala, ze asi ulička, další noc nic.. a včera zase prvně rana a pak takové jak kdyby tam někdo dupal, přítel tam šel a zase nic :,(.. jsem z toho úplně vyrizena.. a nevím jak to řešit, nebo co si myslet.. máme doma pejska, čivavu a ta vůbec na nic nereaguje, jakoze nahoře je naopak moc rada, a nikdy tam na nic nevrčela nebo podobně.. ani mladší Braška.. tak vůbec nevím co si myslet.. řešili jste někdo? Myslíte, ze mám nahoře zkusit rozsypat mouku, nebo je to kravina? Nebo máme jít za knězem? Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
220
28.2.21 11:46
@Anonymní píše:
Ahoj, hrozně těžko se mi to píše, ale stalo se vám někomu? Od Března 2020 bydlíme v baráčku, podkroví je přistavene asi od roku 2012 cca, ale zatím tam pokoje nemáme, jsme jen dole a nahoře máme věci. Nikdy jsme nic neslyšeli, ale předevcirem, přítel usnul a já koukala na televizi a o půl 12 v noci sem uslyšela rány, prvně jsem si myslela, že je to z ulice, máme ji hned vedle ložnice, a jak sme níž tak jde slyšet když nekdo jde.. jenže to trvalo déle, tak sem vzbudila chlapa ať se jde podívat nahoru, šel a nikde nic.. tak swm si říkala, ze asi ulička, další noc nic.. a včera zase prvně rana a pak takové jak kdyby tam někdo dupal, přítel tam šel a zase nic :,(.. jsem z toho úplně vyrizena.. a nevím jak to řešit, nebo co si myslet.. máme doma pejska, čivavu a ta vůbec na nic nereaguje, jakoze nahoře je naopak moc rada, a nikdy tam na nic nevrčela nebo podobně.. ani mladší Braška.. tak vůbec nevím co si myslet.. řešili jste někdo? Myslíte, ze mám nahoře zkusit rozsypat mouku, nebo je to kravina? Nebo máme jít za knězem? Děkuji..

Myslim, ze vam tam vlezla kuna :) ty co v noci dovedou delat za ramus, to mas pak pocit, ze je na pude zlodej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 11:49
@Atra píše:
Myslim, ze vam tam vlezla kuna :) ty co v noci dovedou delat za ramus, to mas pak pocit, ze je na pude zlodej.

Já bych to k tomu také přikladala, ale tam nemá kudy, je to taková jedna místnost a okno se tam neotevírá, ani žádná dira tam není 🤷🏻‍♀️ A přijde mi zvláštní, ze to bylo ob den a ve stejnou hodinu a pak už nic..

• Citovat
  • Nahlásit
2333
28.2.21 11:58

A pritel to taky slysel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33498
28.2.21 11:59
@Anonymní píše:
Já bych to k tomu také přikladala, ale tam nemá kudy, je to taková jedna místnost a okno se tam neotevírá, ani žádná dira tam není 🤷🏻‍♀️ A přijde mi zvláštní, ze to bylo ob den a ve stejnou hodinu a pak už nic..

Pche, kuna proleze klidně takovou škvírou ve střeše, že ty si ji ani nevšimnes. A bordel dělat umí. Neblázni a nedělej ze sebe šaška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 12:09
@Renca8 píše:
A pritel to taky slysel?

Bohužel jo, včera tu semnou spala mamka a slyšela to taky :/

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 12:10
@inkakřivák píše:
Pche, kuna proleze klidně takovou škvírou ve střeše, že ty si ji ani nevšimnes. A bordel dělat umí. Neblázni a nedělej ze sebe šaška.

Nedělám ze sebe šaška, a kdybych z toho nebyla vyklepana, tak sem nepíšu, ale nebyla by kuna vidět když tam hned šel?

• Citovat
  • Nahlásit
4664
28.2.21 12:16

Podle mě taky kuna. Je docela těžké ji chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
28.2.21 12:18
@Anonymní píše:
Nedělám ze sebe šaška, a kdybych z toho nebyla vyklepana, tak sem nepíšu, ale nebyla by kuna vidět když tam hned šel?

Nebyla, ta se zdekuje tak rychle, ze nestihnes zahlednout chlup :)
Nam na pudu vlezla kuna a skutecne jsem myslela, ze je u nas zlodej. A ma svuj oblibeny cas. Nekdy tydny nic a pak par dnu po sobe ve stejny cas.Jsou to potvurky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
28.2.21 12:19

A zjistili jste, co byla ta rána? Jestli třeba dveře, nebo někde něco spadlo? Nemůžete mít někde například pootevřené okno, že by to byl průvan?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 12:19
@Atra píše:
Nebyla, ta se zdekuje tak rychle, ze nestihnes zahlednout chlup :)
Nam na pudu vlezla kuna a skutecne jsem myslela, ze je u nas zlodej. A ma svuj oblibeny cas. Nekdy tydny nic a pak par dnu po sobe ve stejny cas.Jsou to potvurky.

A jak jste přišli nato, že je to kuna? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 12:26
@Elea9 píše:
A zjistili jste, co byla ta rána? Jestli třeba dveře, nebo někde něco spadlo? Nemůžete mít někde například pootevřené okno, že by to byl průvan?

Nene, dveře tam žádné nejsou, není to dodělane, a okna zavřené.. na zemi taky nic nebylo, co by spadlo

• Citovat
  • Nahlásit
2088
28.2.21 12:31

Mouku si tam klidne nasyp, za knezem, az podle toho, co v ni najdes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5314
28.2.21 12:40

Bez ohledu na to, že ostatní napsali o kuně, mě to taky hned napadlo. Na chatě jsem byla v létě přesvědčená, že nás jde napadnout vrahoun, rány jak hovado, já si teda nemyslela, že to je duch. Tu svini jsem nikdy neviděla, netuším, kudy na tu půdu leze, ale leze. Ve sněhu byly teď stopičky :cert: V noci je to naprd. Ale duch to není, to se neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5314
28.2.21 12:41
@Melodie91 píše:
Mouku si tam klidne nasyp, za knezem, az podle toho, co v ni najdes :)

Třeba to ta kuna rozťape do nápisu HELP :mrgreen: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat