Nejděsivější sen, který jsem kdy zažila

1
12.2.21 21:04

Nejděsivější sen který jsem kdy zažila

Ahoj.
Koukala jsem tady na pár příspěvků na téma duchové a napadlo mě, že bych se s jedním případem také svěřila. Na začátek chci říct, že mám zkušenosti s duchnama od dob, kdy jsem byla dítě a tím pádem věřím v nadpřirozeno. Ale tento příběh není o tom…teda alespoň doufám.
Jednoho večera jsem byla sama doma a v těchto případech obvykle zavřu všechny dveře a snažím se do půlnoci usnout. Ale tu noc to nějak nešlo a spala jsem tak že vždy jsem spala tak půl hodiny a pak jsem zase byla vzhůru. Kolem 2:30 sem pomalu už spala, když v tom mě něco chytlo za ruce a snažilo se odtáhnout z postele pryč. Měla jsem takový strach, ale nemohla jsem se hnout ani otevřít oči, ale nakonec sem se vzbudila. Byla jsem ve své posteli a ve stejné poloze, jak jsem si lehla. Usoudila jsem, že to byl hodně hnusný sen a celá vyklepaná jsem se vydala pro vodu a na záchod. A tady přichází další část mého,,štěstí“ jak jsem rozsvítila v místnosti bouchla žárovka a vyhodila pojistky v celém bytě. Ted dost lituji sousedy kteří spali, protože jsem je asi vzbudila, jak jsem zařvala.
Nakonec to dopadlo tak že jsem volala tátovy jen abych se nebála, když budu nahazovat pojistky. Usla jsem až kolem 7. ráno. O pár dnů později jsem zjistila, že umřel soused, který bydlel vedle babičky.
Na internet to dávám, jelikož mi to furt vrtá hlavou a od té doby mi častěji bouchají žárovky. (od té doby to bylo snad 4krát ale dle mého názoru to byli jen špatné žárovky, nebo přetížení)
Jen jsem se chtěla zeptat, jestli s těmito sny má někdo zkušenost. Případně jestli by mi dokázal vysvětlit co to bylo? Jelikož pochybuji že by to byla spánková paralíza.
Doufám, že tento příspěvek nebude tady vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
12.2.21 21:23

Podle mě zkrátka souhra náhod.. :nevim: ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 21:23

@Weni takové sny mám taky. Spím a najednou mám třeba nutkání se vzbudit ze tam někdo je. Ale nemůžu se pohnout, křičet proste nic a zda se ze to trvá strašně dlouho a přitom je to chvilka. Pak se vzbudim celá vystrašena. Tenhle stav je spánková paralyza. Což znamená ze jsi mezi spánkem a bděním a mozek nedokáže odlišit realitu od snu a pak vidíš a slyšíš různé věci ale je to jakoby ještě sen. Parkrat jsem viděla různé stíny nebo postavu. Ale za to se mi teď často stává ze něco vidím ale nejsem v té paralyze. Normálně se probudím, mužů fungovat a vidím postavu a mám pocit ze je to muž a vždy mám pocit klidu… říkám si ze je to asi anděl. Ale taky mě to vždy vydesi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 21:26

@Weni jinak si myslím ze to byla náhoda a žárovky mi doma taky praskavaji hodně často. Ale teď co jsem v bytě tak ne. Podle mě je to špatná elektrika.

• Citovat
  • Nahlásit
4109
12.2.21 21:54

Takže blbej sen a vadná elektrika.. já v tom teda nic nadpřirozeného nevidím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
12.2.21 22:12

Temto stavum se rika spankova paralyza je to kdyz se vzbudite v hlubokem spanku. Takze nadprirozene to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
12.2.21 22:38

Není to nic nadprirozeneho. Je to spankova porucha, které se říká spánková paralyza. Může se objevit, pokud si člověk naruší spánkový režim. Objevuje se na začátku usínání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
13.2.21 00:15

Je to spánková paralýza, jednou jsem to zažila a velmi intenzivně si přeju aby se to už nikdy nestalo. Pojistky chápu že tě po tomhle zážitku dorazily, ale nehledala bych v tom spojitost. Na duchy a ezo nijak zvlášť nevěřím, ale taky jsem strašpytel, zážitek s paralýzou tomu rozhodně nepomohl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
13.2.21 00:17

Stava se mibto taky…ale nikdy me nenapadlo, ze to ke spankova porucha. a u ceho to je??vite to nekdo prosim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
13.2.21 09:00

Ano spankova paralyza, neni to nic neobvykleho, vetsinou to souvisi se zvysenym stresem, nekdy se to stane jen tak, neni spankova porucha, ani zdna nemoc…pokud se to stava ve velke mire, muze to byt prvni z priznaku schizofrenie. Jestli ti hodne praskaji zarovky, vypadavaji pojistky, musis zvolit jiny typ zarovek a mozna konzultaci s elektrikarem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
13.2.21 09:40

Spánková paralýza. Mívám častěji ve stresových obdobích. Prvních několik nocí teda stálo za to, bála jsem se tak usnout, že jsem radši strávila noc u kávy, ale teď už v pohodě. Dá se to natrénovat, že už v tom stavu víš, co se děje, takže ty infarktový stavy už z toho nemám. Počkám, přejde to, otočím se na druhý bok a v klidu spím dál :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 13:14

Ahoj. Oslov skupinu EPRV, najdes je i na fb, pomahaji lidem s temito zazitky. Hodne stesti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat