X-lander set XA XI 2013 Evropa

937
11.7.13 11:30

X-lander set XA XI 2013 - evropa

Ahojky, chtěla bych se zeptat zda někdo již nekoupil tento kočárek? měla jsem vybraný Tako Alive, ale má menší korbičku, náš maličký se narodí v listopadu, tak mě zaujal ještě X-lander set XA XI 2013 - evropa. Jediné co jsem zjistila, je že má ddražší autosedačku…Poraďte, děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s X-lander XA?

Přidejte zkušenost s X-lander XA
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
11.7.13 11:42

Dražší, ale spolu s Maxi Cosi nejbezpečnější na trhu.
Já mám teda XA 2011 ještě, ale cenově za trojkombinaci jsou pořád stejně, v té autosedačce vozím malého ještě teď (10 měsíců, 80 cm, 11 kg), na kočárek jako takový si taky nemůžu stěžovat, takže já bych ti doporučila jít do něj.
Zas aby to nevypadalo zaujatě, zkoušela jsem sporťák odložit a pořídit si místo něj golfky, mám Caretero Spacer 2012. Chápu, že to jsou golfky, takže komfort bude někde jinde, ale příšerně vrže, asi jako když máš balení limonád v té fólii pohromadě, hůř se ovládá, neotočíš se s ním na místě, aretace kol přestala fungovat po pár použitích. Oproti tomu je x-lander zlatej a ani mi tolik nevadí, že originální pneumatiky jsou tak tenký, že každou chvíli nechávám měnit duše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
11.7.13 11:45

Jo, a ještě, malej je srpnovej a v hluboké korbičce byl do Velikonoc. Pak se udělalo o něco tepleji, tak jsem mu to vyměnila za sporťák. Jinak velikostně se pořád vešel a to taky nebyl žádný mrně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
11.7.13 11:46

Děkuji, já co jsem četla tak, že snad není moc do terénu :roll: a vzhledem k tomu, že tu máme u nás krásnou oboru tak tam určitě budu drandit a ještě někteří psali, že se nevejdou často do dveří v krámě :think: Musím se na něj jet podívat někam na živo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
11.7.13 12:03

Je o něco málo menší než 2011. Mně XA v obchodě doporučili jako vhodný do terénu. Mám velká zadní kola, přední jsou o něco menší, čím menší, tím horší, zapadnou ti do každýho výmolu. Nafukovací kola tlumí náraz. Odpružení na nějakých lesních cestách také bývá na škodu, když potřebuješ vytlačit kočár zaseklý v nějakém výmolu, akorát natahuješ pružinu, ale nevytahuješ kola. Vynaložíš víc práce, abys ho osvobodila. Jezdím u nás i příšernou rozbitou cestou, s koryty vymletými od vody, a vždycky dojdu celkem pohodlně a bez úhony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
11.7.13 12:14

Ahojda, já mám sice x-move a je super :palec: XA jsem měla předtím, ikdyž 2011 model a terén zvládal výborně, stejně jako x-move. měnila jsem ho kvůli otočnému sporťáku. nepíchla jsem nikdy ani s jedním a že jsem ani jeden nikdy nešetřila :pankac: mrkni na ten x-move, jinak známá měla na obě deti xlander a nemphla si ho vynachválit a já též ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
11.7.13 12:29

Jéé děkuji za další názor, jen otázečka jaký je rozdíl v x-lander a x-move? jen v otočném sportáku? at to nemusím hledat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6586
11.7.13 13:58

My čekáme na začátek prosince a už mám na cestě sice ojetej, ale boží X-LANDER XA 2011. Jsou to super kočárky. Tako bych si rozmyslela, hodně je lidí reklamuje, že jim praská podvozek… :roll:
Takže za mě X-LANDER :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
11.7.13 17:05

@Elisabeth239
X-move je model X-landeru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1347
3.8.13 22:01

Prosím jaký je rozdíl mezi tímto x-landerem http://www.detske-kocarky.cz/…x-sun-p-6438 a tímto x-landerem http://www.detske-kocarky.cz/…t-xa-xi-2013 Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
3.8.13 22:05
@Angelak píše:
Prosím jaký je rozdíl mezi tímto x-landerem http://www.detske-kocarky.cz/…x-sun-p-6438 a tímto x-landerem http://www.detske-kocarky.cz/…t-xa-xi-2013 Děkuji :hug:

X-move - tešší, ale je otočná sportovní násada (jde čelem k rodiči), jinak polohovací rukojeť
XA - nedá se otáčet, je níž položený než ten x-move, menší koš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1347
3.8.13 22:18

@Becky00 děkuji :hug: to je ale teda podstatná věc ta otočná sportovní násada :nevim: jenže ten x-move vyjde tak o 5 tisíc dráž :cert: tak už jsem zas na začátku, já snad ten pravý nenajdu :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3611
3.8.13 23:00

Já mám tedy x-landra 2009 (chtěla jsem tu oranovou barvu co už pak neděli), do terénu super, i na druhé dítě krásně slouží, autosedačku k tomu máme maxi cosi, měla jsem i adaptéry na napíchnutí jen na tu konstrukci, taky super. Jen je tedy fakt že do některých obchodů jsem se nedostala, zadní kolečka jsou trochu širší, v těch nových vlacích tedy taky radši chodím bud na konec nebo začátek, některé dveře neprojedu, ale já zas až tolik tím vlakem necestuju tak mi to ani moc nevadí. každopádně určitě bych neměnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
4.8.13 09:17

My už ho máme doma :D respektive u tchána a taky jsem váhala ohledně otočení sportovního kočárku, ale na druhou stranu mi to nevadí, na prcka je vidět přes boudičku co tam dělá a zda usnul. I maminy mi potvrdili, že mimčo je pak stejně víc spokojenější když se dívá do světa, ale záleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama